1

Novinky

Ondrůškova mašina válcovala, Hodonín - Blansko 5:0

31.10.2010
H o d o n í n - S pořádným a bohužel zaslouženým výpraskem se fotbalisté FK APOS Blansko vracejí z půdy lídra Divize D. Hodonín pod vedením bývalého kouče Šardic Františka Ondrůška předvedl, jak se správně bojuje o body a nedal našemu mužstvu šanci pomýšlet na bodový zisk.

B tým podlehl Rousínovu B, na výhru čeká již šest kol

31.10.2010
B l a n s k o - Podruhé v řadě vyšli na domácí půdě naprázdno fotbalisté FK APOS Blansko B. Tentokrát byl nad jejich síly celek Rousínova B, kterému svěřenci Tomáše Šenka podlehli v poměru 3:1. Na vítězství tak B tým čeká již šest kol.

Mladší dorost se s Bystrcí o body podělil

30.10.2010
B l a n s k o - Vítězná šňůra mladších dorostenců skončila v dnešním domácím souboji s Bystrcí, která si z Blanska odvezla bod za remízu 2:2.

Starší dorost porazil Bystrc a opět vede krajský přebor

30.10.2010
B l a n s k o - Jednoznačným výsledkem 3:0 skončil přímý souboj starších dorostenců s Bystrcí o první místo v tabulce. Dvakrát se do černého trefil Jan Trtílek a jednou Michal Pištělka.

Hráč 12. kola: Jan Karásek

29.10.2010
B l a n s k o - V utkání se Spartou Brno vstřelil jedinou branku již v 8. minutě a výrazně se tak podílel na prolomení černé série bez bodů. Útočník Jan Karásek se trefil na podzim již popáté a diváci jej zvolili Hráčem kola.

Chtěl jsem dát klukům impuls, říká Roman Šindelka

27.10.2010
B l a n s k o - Po zápase se Spartou Brno si mohl zhluboka oddechnout a radovat se z hubeného vítězství. Trenér Blanska Roman Šindelka v týdnu před důležitým utkáním navázal spolupráci se zkušeným Tiborem Dudou, který u A mužstva plní roli odborného poradce.

Jan Karásek: Je to pro nás psychická vzpruha

27.10.2010
B l a n s k o - Proti Spartě Brno zaznamenal jedinou branku v zápase a celkově již pátou na podzim. Útočník Jan Karásek se podobně jako celý tým včas probudil a věří v blahodárné účinky jednobrankového vítězství.

Důležité je nedostat gól a neudělat chybu, říká Jan Nečas

27.10.2010
B l a n s k o - Podruhé v řadě nastoupil na pravém okraji zálohy v základní sestavě rychlonohý Jan Nečas, který také asistoval u jediné branky Blanska proti Spartě z kopačky útočníka Karáska, která znamenala vítězství po pěti zápasech.

Mladší dorost si drží pozici lídra

27.10.2010
B l a n s k o - Šesté vítězství v řadě zaznamenali mladší dorostenci FK APOS Blansko na půdě Břeclavi B a před náročným koncem soutěže si stále drží pozici vedoucího celku.

B tým v Bořitově urval bod

27.10.2010
B l a n s k o - Remízou 2:2 skončilo utkání fotbalistů FK APOS Blansko B na půdě silného Bořitova. Svěřenci Tomáše Šenka po prvním poločase vedli 2:0 a navíc David Bednář neproměnil pokutový kop. Soupeř ve druhém poločasu zapnul na vyšší obrátky a podařilo se mu nakonec vyrovnat.

Karáskova trefa utnula bodový půst

23.10.2010
B l a n s k o - Po třech porážkách v řadě konečně fotbalisté FK APOS Blansko zabrali a domácím hřišti porazili malátnou Spartu Brno 1:0. Jedinou branku vstřelil již v 8. minutě Jan Karásek.

Musíme se z toho oklepat, burcuje Petr Šíp

19.10.2010
B l a n s k o - Hodně trpkou příchuť měl nakonec po zápase v Tasovicích pro Petra Šípa vstřelený gól. Blanenský obránce se prosadil po více než dvou letech, na bodový zisk to však nestačilo.

Poločasové vedení v Tasovicích na body nestačilo

18.10.2010
T a s o v i c e - Fotbalisté FK APOS Blansko i přes poločasové vedení 1:0 v Tasovicích nakonec prohráli a díky tříkolovému bodovému půstu se v tabulce propadli téměř až na sestupová místa.

Starší dorost vede krajský přebor

17.10.2010
B l a n s k o - Stejně jako mladší kolegové také starší dorostenci porazili přesvědčivě Kuřim a vyšvihli se na vedoucí pozici v tabulce.

Mladší dorost nadělil Kuřimi kanára

17.10.2010
B l a n s k o - Další vynikající výkon předvedl v domácím prostředí mladší dorost FK APOS Blansko. Tentokrát nadělil svému soupeři z Kuřimi kanára a po pátém vítězství v řadě se vyhřívá na vedoucí pozici v tabulce.