1

Novinky

Naváže Blansko na domácí neporazitelnost? Na Údolní míří Velké Meziříčí!

31.08.2019
B l a n s k o - MSFL pokračuje dalším kolem. V rámci pátého kola přijede na Údolní nepříjemný soupeř -> FC Velké Meziříčí. Zápas s tabulkovým sousedem začíná v neděli 1. září v 10:15 na stadionu na Údolní.

Zápasy žáků jako na houpačce, starší prohráli v Břeclavi 0:6, mladší naopak zvítězili 12:0

29.08.2019
B l a n s k o - Gólově bohatou středu prožili hráči i diváci při středečních zápasech krajského přeboru žáků na stadionu v Břeclavi. Vždy však padaly góly pouze do jedné z branek.

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska napoprvé roli favorita nezvládli. V oslabení zachraňovali bod

27.08.2019
B l a n s k o Blanenský nováček Moravskoslezské fotbalové ligy zůstává i po zápase v Dolním Benešově bez porážky. Remízu 1:1 ovšem trenér Zbyněk Zbořil jednoznačně vyhodnotil jako ztrátu dvou bodů.

První porážku v MSFL odvrátil v 90. minutě Sedlo, Blansko remizovalo v Dolním Benešově 1:1

25.08.2019
B l a n s k o - Druhé venkovní utkání mužů FK Blansko mělo podobný průběh jako to první s Baníkem Ostrava B. Mužstvo Dolního Benešova šlo i přes tlak hostů do vedení v 15. minutě a téměř do konce utkání úspěšně vzdorovalo. V 90. minutě však vsítil branku Martin Sedlo, která Blansku přinesla osmý bod i dosavadní neporazitelnost. Kaňkou do domácího duelu s Velkým Meziříčím je vyloučení stopera a současného kapitána Jiřího Hušky.

Potvrdit dobrý vstup do 3. ligy pojedou muži do Dolního Benešova, dorostenci hrají na Údolní se Zlínem B, žáci jedou k premiéře KP do Židenic

22.08.2019
B l a n s k o - První velmi nabitá sobota čeká v novém ročníku fotbalisty a fanoušky FK Blansko. V tento den budou hrát svá utkání nejen muži a dorostenci, ale také naši žáci, kteří se nově představí v krajském přeboru Jihomoravského kraje.

Zaostřeno na posily: Filip Žák

20.08.2019
B l a n s k o - Jednou z nových posil mužů FK Blansko se v průběhu července stal 23letý záložník Filip Žák.

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska porazili rezervu Zlína a patří do vedoucí šestky

20.08.2019
B l a n s k o - Blanenský nováček Moravskoslezské fotbalové ligy pokračuje ve sbírání bodů. Tentokrát o všechny obral rezervu prvoligového Fastavu Zlín.

Vítězství 1:0 proti Zlínu B vystřelil Přerovský, Blansko má po třech kolech MSFL 7 bodů

18.08.2019
B l a n s k o - Na domácím hřišti jsou blanenští muži v Moravskoslezské fotbalové lize stoprocentní. Po úvodním vítězství nad Vyškovem zvládli svěřenci trenéra Zbořila běhavou bitvu se Zlínem B a po jediné brance Daniela Přerovského mohli oslavit další tři body do tabulky MSFL.

Muži hrají se Zlínem B, dorostence čeká cesta do Třince

16.08.2019
B l a n s k o - Ve 3. kole Moravskoslezské fotbalové ligy čeká na blanenské mužstvo FC Fastav Zlín B, který se představí na Údolní po třech letech. Tehdy se z vysokého vítězství 4:0 radovali domácí. Můžeme čekat něco podobného i v zítřejším utkání?

Pozvánka na valnou hromadu

16.08.2019
FK Blansko, z.s., se sídlem Údolní 1826/10, 678 01 Blansko, IČ: 266 06 623

Dne 3. 9. 2019 od 18:00 hodin se bude konat v Dělnickém domě (Hybešova 1, Blansko) v sále S2 valná hromada FK Blansko, z.s. s tímto programem:

Průběžné pořadí tipovačky!

13.08.2019
B l a n s k o - Máme za sebou tři kola tipovačky, během kterých se přihlásilo do soutěže 16 tipérů. Pojďte rozšířit tento počet již v tuto chvíli, abyste měli šanci umístit se co nejvýše. Stačí se registrovat v pravé dolním rohu úvodní strany! Pro přihlášení použijte svůj NICK a HESLO.

První venkovní bod je hned v úvodu soutěže na světě, Blansko remizovalo s Baníkem Ostrava B 1:1

13.08.2019
B l a n s k o - Čtyři body mají již na kontě fotbalisté FK Blansko, kteří si po úvodní výhře na Vyškovem připsali další bod po remíze s Baníkem Ostravou B. Jedinou branku našeho mužstva vstřelil v 73. minutě Daniel Přerovský. Porážku odvrátil až v 85. minutě domácí Miroslav Pak.

Dorostenci zahájí druholigovou sezónu na půdě Hlučína

10.08.2019
B l a n s k o - Kromě mužů, kteří se již zítra v dopoledních hodinách představí na půdě Baníku Ostrava B, čeká i na dorostence výjezd na východ republiky. Netradičně v úterý odpoledne zajíždí do Hlučína a následně 18. srpna do Třince. Pro naše mládežníky je to druhá sezóna v Moravskoslezské dorostenecké lize a jistě bude na co navazovat, Loňské čtvrté místo mezi staršími dorostenci bylo skvělým počinem.

Napsali o nás - Blanenský deník

08.08.2019
Derby rozhodly posily nováčka. Fotbalisté Blanska porazili Vyškov. Dobrý fotbal táhne diváky nejen v Líšni. Blansko se po dvou letech vrátilo do MSFL a úvodní zápas s Vyškovem sledovalo téměř 1 300 diváků. Většina z nich spokojených, protože domácí vyhráli 3:1.

Zpráva pro naše fanoušky

08.08.2019
Na nedělní zápas "A" mužstva do Ostravy nebude oproti původnímu oznámení vypraven autobus. "A" mužstvo odjíždí k zápasu už v sobotu.