1

Novinky

Druhé kolo MOL Cupu rozlosováno, Blansko míří do Frýdku

31.08.2020
Blansko - Po administrativním postupu přes Hranice již Blansko zná svého soka pro druhé kolo nejstarší fotbalové soutěže v zemi. V rámci MOL Cupu potkají svěřenci Oldřicha Machaly nepříjemného soupeře v podobě MFK Frýdek-Místek. Úředním termínem pro 2. kolo MOL Cupu je 16. září.

Přátelský zápas v reprepauze. Na Mlýnské se představí Třinec

30.08.2020
Blansko - Reprezentační pauzu si Blansko zpestří přátelským utkání. V pátek 4. září se na stadionu na Mlýnské představí druholigový Třinec. Utkání je plánováno na 17:00. Vstupné je stanoveno následovně - 70 Kč na sezení, 50 Kč na stání.

Machala: Nepochopitelně jsme se zatáhli a domácí měli jasnou převahu

30.08.2020
B l a n s k o - Druhé kolo F:NL nepřineslo blanenským fotbalistům mnoho radosti. V pozápasovém hodnocení se ani kouč Machala neschovával za tuctové fráze a neskrýval zklamání z výkonu svých svěřenců.

Lekce z produktivity. Blansko podlehlo Líšni

29.08.2020
B r n o - Druhé kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zavedlo Blansko na hřiště loňského nováčka, tedy do Líšně. Byť šli hosté do vedení hned v jedenácté minutě, kdy přesnou ranou skóroval Kania. Líšeň do poločasu z penalty srovnala a ve druhé půli obrátila vývoj duelu.

F:NL pokračuje. Blansko míří do Líšně

28.08.2020
B l a n s k o - Týden uběhl jako voda a blanenští fotbalisté se chystají na další utkání F:NL. Jejich soupeřem bude loňský nováček druhé ligy - SK Líšeň. Souboj s loňským překvapením F:NL začíná v sobotu v 17:00.

Informace pro fanoušky mířící do Líšně

27.08.2020
B l a n s k o - Líšeňský fotbalový klub se pro sobotní vzájemný zápas rozhodl nevpouštět fanoušky Blanska. Dle informací na klubovém webu Líšně: "Vlajkonoši hostů, pokud budou oblečení v klubových symbolech Blanska nemohou být na stadion vpuštěni". Prosíme tedy případné fanoušky, kteří se na zápas chystají, aby tolerovali nařízení pořadatelů a pro tento zápas se klubového merche vzdali. Děkujeme za pochopení.

Prodej permanentek startuje!

27.08.2020
B l a n s k o - Neváhejte a chyťte si své místo! FK Blansko spouští prodej permanentek na stání! Více informací najdete v článku, ale nezapomínejte, kapacita je omezená, do prodeje míří zatím jen 300 permanentek.

Blansko neudrželo vedení a remizovalo s Prostějovem

22.08.2020
B l a n s k o - První kolo F:NL přináší Blansko bod. Byť byl nováček druhé nejvyšší soutěže téměř celý zápas aktivnější a i přes vyloučení Harby šel do vedení zásluhou Kopičára, tak v poslední minutě nastavení inkasoval a domů veze jen bod za remízu 1:1.

F:NL začíná! Blansko jede do Prostějova!

21.08.2020
B l a n s k o - To, na co generace fanoušků blanenského fotbalu roky marně čekaly, je zde. V sobotu od 17:00 vyběhnou fotbalisté Blanska k historicky prvnímu duelu ve druhé nejvyšší fotbalové soutěži. Soupeřem bude nedaleký Prostějov, který se v loňském roce umístil na 11. příčce F:NL.

Komuniké klubu před zahájením F:NL

21.08.2020
B l a n s k o - Současná situace v republice a zároveň probíhající rekonstrukce stadionu na Mlýnské prozatím znemožňuje uspořádání tiskové konference před zahájením F:NL. Klub proto vydává tiskové prohlášení, které tuto konferenci zastupuje.

FK Blansko představuje nové dresy A týmu

20.08.2020
B l a n s k o - V předsezónním obdobím přichází čas i na prezentaci nových dresů. Ty budou v letošní sezóně minimálně tři. Třetí sadou dresů, které budou hráči FK Blansko oblékat, je zároveň sada, se kterou vyběhnou v prvních dvou kolech F:NL. Dresy jsou stejně jako většina klubového oblečení z dílny společnosti PENALTY.

Další pilíř do defenzívy. Z Opavy přichází mladý obránce Matěj Helebrand

14.08.2020
B l a n s k o - Blansko nepřestává posilovat. V rámci tvorby kádru pro druhou ligu se do Blanska dostává obránce se zkušenostmi z nejvyšší soutěže - Matěj Helebrand. V Blansku bude působit na jednoročním hostování.

V generálce na ligu remíza, Blansko v Rakousku remizovalo s Libercem

12.08.2020
B l a n s k o - V rámci generálky na F:NL zavítalo Blansko do Rakouského Ober-Grafendorfu, kde se střetlo s prvoligovým Slovanem Liberec. Blansko dokázalo jít do vedení ve 23. minutě, když se prosadil Pavol Ilko. Slovan odpověděl ve druhé půli a Blansko veze domů remízu.

VYBAV SE NA SEZONU - FK Blansko zahajuje provoz fanshopu

11.08.2020
Nová sezona, nové výzvy a také nové možnosti pro fanoušky, kteří dostávají šanci reprezentovat Blansko nejen na tribunách.