Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.7.Bitva o bronz, výběr Jihomoravského kraje hraje dnes od 20 hodin proti Turkůmwww.jmkfs.czD u b l i n / B r n o - Pouť výběru fotbalistů z Jihomoravského kraje Regions´Cupem 2014/2015 ve středu končí. V Dublinu hrají o bronzové medaile. Od 20:00 se postaví Ankaře. Aby to "cinklo", musí tureckého soupeře porazit.
1.7.V poháru Blansko vyzve třetiligovou LíšeňBoris HasaB l a n s k o - Stejně jako v předchozích dvou letech zasáhnou také v rámci nového soutěžního ročníku 2015/16 do poháru FAČR fotbalisté FK Blansko. V předkole jim los přiřkl soupeře z Moravskoslezské fotbalové ligy, konkrétně 10. tým minulé sezóny SK Líšeň.
2.7.Výběr Jihomoravského kraje zakončil amatérské EURO porážkou s Ankarou a končí třetí ve skupiněwww.jmkfs.czD u b l i n / B r n o - Jihomoravští fotbalisté medaili na amatérském EURU nezískali. V posledním zápase ve skupině podlehli Ankaře 2:4. V tabulce skupiny A obsadili svěřenci hlavního trenéra Schwarze třetí místo a z Irska budou odlétat s umístěním na děleném pátém a šestém místě. Už samotný postup na finálový turnaj je velkým úspěchem.
2.7.Trenér i hráči odvedli velký kus práce, pochvaluje si člen vedení Karel Jarůšek Boris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Karel Jarůšek je členem výkonného výboru FK Blansko, který má na starosti chod sportovní činnosti především v A mužstvu. To se v letošním ročníku divize D kolo před koncem soutěže zachránilo. Jak viděl průběh uplynulé sezóny jeden z nejslavnějších blanenských sportovců jeho historie a zbrojovácká legenda jsme se jej zeptali v našem rozhovoru.
3.7.Hodnocení sezóny 2014/15 - A mužstvoBoris Hasa, Foto: Deník/Hynek SkotákB l a n s k o - Druhá sezóna po postupu bývá těžší než ta první. To se naplno potvrdilo v případě fotbalistů A týmu FK Blansko, kteří po loňském 5. místě v divizi skončili letos na 14. místě. Jarní cíl záchrany však byl splněn. Na sezónu 2014/2015 jsme se podívali řečí čísel.
7.7.A tým zahájí v pátek přípravu, prvním zápasem bude pohár s LíšníBoris HasaB l a n s k o - Již tento pátek zahájí letní přípravu na nový ročník divize D fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Michala Kuglera v ní i s pohárem FAČR sehrají prozatím jistě čtyři utkání.
8.7.Dorostenci zahájí sezónu doma s Kyjovem, poté zajíždějí do VelmezuBoris HasaB l a n s k o - Svůj los již znají také dorostenecké týmy FK Blansko, které budou i příští sezóně působit v Moravskoslezské divizi D.
9.7.Žáci zahájí sezónu doma proti Ivančicím, poté cestují do KyjovaBoris HasaB l a n s k o - Rozlosován byl také nový ročník krajského přeboru starších a mladších žáků. Žákovské celky FK Blansko odstartují sezónu 2015/16 domácím duely s Ivančicemi, poté je čeká venkovní dvojutkání v Kyjově a na Svratce Brno.
10.7.Stadion na Údolní se dočká nové příjezdové cesty, údržbou prošel také trávníkBoris HasaB l a n s k o - Letní přestávka se chýlí ke konci a s ní také úpravy zázemí na stadionu na Údolní. Po několika letech si diváci dočkají především důstojnějšího vstupu do fotbalového areálu.
10.7.Radomír Linkenseder oslavil kulatinyVedení FK BlanskoB l a n s k o - V pondělí oslavil šedesáté narozeniny bývalý hráč Spartaku Metra Blansko a historicky první předseda FK Blansko pan Radomír Linkenseder.
11.7.V exligových Drnovicích se chystá vzpomínkový zápas Zbyněk ZbořilD r n o v i c e / B l a n s k o - V pátek 7. srpna od 18:00 hodin se v Drnovicích utkají ve vzpomínkovém utkání mužstva, jejichž zápasy v 90. letech minulého století měly náboj derby s velkým D.
12.7.Letní přestávka je minulostí, fotbalové Blansko zahájilo přípravuBoris HasaB l a n s k o - Po čtyřech týdnech od posledního mistrovského utkání v Polné se k zahajovacímu tréninku v rámci letní přípravy na sezónu 2015/16 sešli v pátek fotbalisté A týmu FK Blansko. Trenér Michal Kugler přivítal na startu přípravy 13 hráčů.
14.7.Tomáš Kleveta čtyřicátníkemBoris HasaB l a n s k o - Dnes se významného životního jubilea - 40 let dožívá jeden z nejlepších fotbalistů okresu Blansko poslední doby a velká opora Metry, ČKD a později FK Blansko Tomáš Kleveta.
16.7.Radime, děkujeme za vše. Kapitán přestupuje do TišnovaBoris HasaB l a n s k o - Spojení FK Blansko a Radim Bubeníček po sedmi letech končí. Fotbalista, který od sezóny 2011/2012 pravidelně navlékal kapitánskou pásku, odchází na přestup do farmářského klubu AFK Tišnov.
17.7.Pohárová bitva je tu, Blansko vyzve třetiligovou LíšeňBLA - LIS 0:3, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko po měsíčním půstu vyráží do boje. V sobotu v rámci předkola poháru FAČR hostí svěřenci trenéra Michala Kuglera na domácí půdě účastníka MSFL SK Líšeň.
18.7.Líšeň přijede do Blanska k pohárovému zápasu bez posil ze ZbrojovkyBLA - LIS 0:3, 0.kolo | Deník/Martin Vymyslický, Hynek SkotákB l a n s k o - Fotbalisté Blanska v sobotu odehrají pohárové utkání s Líšní. „Budu rád, když dám dohromady jedenáctku. Musíme si vystačit s vlastními hráči, hostování ještě nejsou vyřízená. Aspoň můžou ukázat, co v nich je," říká před duelem blanenský trenér Michal Kugler.
19.7.Blansko přes předkolo poháru neprošlo, Kroměříž zavítá do LíšněBLA - LIS 0:3, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Pouť fotbalistů FK Blansko letošním ročníkem poháru FAČR skončila oproti loňsku tentokrát již v předkole. Svěřenci trenéra Michala Kuglera v kombinované sestavě nestačili na třetiligovou Líšeň, které podlehli na stadionu na Údolní 0:3.
20.7.I z porážky je třeba si vzít pozitivní věci, říká po vyřazení z poháru trenér KuglerBLA - LIS 0:3, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Tradiční pozápasové hodnocení poskytl trenér A mužstva FK Blansko Michal Kugler po duelu předkola poháru FAČR, v němž Blanenští podlehli Líšni 0:3. I přes vyřazení a konečný výsledek byl blanenský lodivod s několika úseky hry spokojen.
20.7.Dostali jsme dva rychlé góly, což rozhodlo, mrzelo po vyřazení z poháru Davida JuranaBLA - LIS 0:3, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: Deník/Iveta BorkováB l a n s k o - Stejně jako loni v pohárovém zápase v Hodoníně odložil v souboji s Líšní David Juran brankářské rukavice a nastoupil po boku Ivana Beránka na hrotu blanenského útoku. I přes několik slibných příležitostí se střelecky neprosadil.
20.7.Blansko získalo zvučnou posilu do útoku, jeho dres oblékne Petr ŠvancaraBoris HasaB l a n s k o - Vedení našeho klubu v čele s předsedou Jiřím Crhou ulovilo před startem nového divizního ročníku velkou rybu. Dres A týmu FK Blansko oblékne populární ex-brněnský fotbalista, šoumen a sportovní komentátor Petr Švancara.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu