Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.9.Musíme se vyhnout individuálním chybám, uvědomuje si Ludevít GrmelaBLA - HOD 0:5, 4.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Zcela rozdílně vzhledem k jednoznačnému výsledku logicky hodnotili sobotní utkání Blanska s Hodonínem oba trenéři. Zatímco domácí Ludevít Grmela hořekoval nad individuálními chybami svých svěřenců, hodonínský Mario Rossi měl pro změnu všechny důvody ke spokojenosti.
2.9.Starší žáci zdolali Kahan a udrželi se v čeleBLA - KAH 2:1, 2.kolo | Michal Šenkeřík/Boris HasaB l a n s k o - Starší žáci v úvodním domácím utkání nového ročníku krajského přeobru nezaváhali. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka zdolali celek Kahanu 2:1 a udrželi se na vedoucí příčce tabulky.
3.9.Mladší dorost na hřišti Bohunic neuspělBHN - BLA 2:0, 4.kolo | David Bednář/Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Mladší dorostenci ve druhém venkovním utkání sezóny na body nedosáhli. Po bezbrankovém prvním poločase prohráli svěřenci trenéra Davida Bednáře na umělém trávníku Tatranu Bohunice 2:0.
3.9.Vedení ocenilo bývalé hráče a funkcionářeBLA - HOD 0:5, 4.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Fotbalový klub FK Blansko, který je pokračovatelem klubů Spartak Metra Blansko, později ASK Blansko a Spartak ČKD Blansko, v letošním roce slaví 10 let výročí od svého založení. Nové vedení klubu se v rámci tohoto kulatého jubilea rozhodlo, že před každým domácím utkáním postupně ocení bývalé hráče či funkcionáře ať už z řad Metry či ČKD.
4.9.Blansko se pokusí o reparát v MutěnicíchMUT - BLA 0:1, 5.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Možnost složit reparát po poslední potupné porážce od Hodonína mají o víkendu fotbalisté FK Blansko. V rámci 5. kola zajíždějí svěřenci trenéra Ludevíta Grmely na hřiště úspěšného nováčka divize D, kterým jsou Mutěnice. Ty aktuálně okupují v tabulce třetí místo.
5.9.Do Blanska přichází na hostování David JuklBoris HasaB l a n s k o - Soupiska fotbalistů A týmu FK Blansko se rozrostla o nové jméno. Do konce roku bude v našem klubu hostovat David Jukl.
7.9.Farma vyšla v Žebětíně bodově i střelecky naprázdno ŽEB - BOR 3:0, 5.kolo | Boris HasaŽ e b ě t í n / B l a n s k o - Farmářský klub z Bořitova odehrál po dvou týdnech opět mistrovské utkání na hřišti soupeře. V Žebětíně však svěřenci trenéra Antonína Koláře st. skórovat nedokázali a podlehli domácím poměrem 3:0.
7.9.Mladší dorost smolně podlehl KyjovuBLA - KYJ 1:2, 5.kolo | David Bednář/Boris HasaB l a n s k o - Mladší dorostenci ani na třetí pokus nedokázali v nové divizní sezóně bodovat. Na domácím trávníku na Mlýnské svěřenci trenéra Davida Bednáře neproměnili několik šancí a prohráli s Kyjovem 1:2.
7.9.Blansku se venku daří, vyhrálo i v MutěnicíchMUT - BLA 0:1, 5.kolo | Boris HasaM u t ě n i c e / B l a n s k o - Fotbalistům FK Blansko se na venkovních hřištích daří. Svěřenci trenéra Ludevíta Grmely v 5. kole divize získali velmi důležité tři body na horké půdě v Mutěnicích. Celkově si z výjezdů mimo svůj stadion odvezli již sedm bodů.
8.9.Jsme rádi, že jsme odčinili debakl s Hodonínem, těší Jana TrtílkaMUT - BLA 0:1, 5.kolo | Boris HasaM u t ě n i c e / B l a n s k o - Vydařený návrat do základní sestavy prožil v nedělním utkání na hřišti Mutěnic Jan Trtílek. Blanenský forvard se velkou měrou podílel na vítězné trefě Martina Levaie, díky které si Blanenští připsali další tři body ze hřiště soupeře.
9.9.Bylo to vybojované vítězství, říká Ludevít GrmelaMUT - BLA 0:1, 5.kolo | Boris HasaM u t ě n i c e / B l a n s k o - Spokojenost vyzařovala po nedělním utkání v Mutěnicích z trenéra Ludevíta Grmely. Jeho svěřencům se povedlo napravit poslední vysokou porážku doma s Hodonínem a odvezli si do Blanska tři body.
9.9.Starší dorost doma zdolal KyjovBLA - KYJ 2:0, 5.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Starší dorostenci v rámci 5. kola divize D porazili na domácím trávníku Kyjov 2:0. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje mladší měli několik šancí, díky jejich neproměňování tak museli o tři body bojovat až do samého závěru utkání.
9.9.V polovině anglického týdne do Blanska zavítá PolnáBLA - POL 1:1, 15.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Anglický týden absolvují v těchto dnech fotbalisté FK Blansko. Po nedělním vítězství v Mutěnicích hostí svěřenci trenéra Ludevíta Grmely zítra na domácím stadionu na Údolní od 17:00 celek TJ Slavoj Polná.
10.9.Blansko doma opět nevyhrálo, s Polnou se rozešlo smírněBLA - POL 1:1, 15.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Ani na třetí pokus se fotbalistům FK Blansko nepodařilo v nové sezóně zvítězit před domácím publikem. Tentokrát svěřenci trenéra Ludevíta Grmely remizovali se Slavojem Polnou 1:1. Jedinou branku vsítil po čtvrthodině hry obránce David Müller.
11.9.Starší žáci v Kyjově neobstáli, prohráli o dvě brankyKYJ - BLA 4:2, 3.kolo | Michal Šenkeřík/Boris HasaK y j o v / B l a n s k o - Ve 3. kole krajského přeboru se starším žákům nedařilo. Proti fyzicky vyspělejšímu soupeři tahali svěřenci Michala Šenkeříka celý zápas za kratší konec a nakonec prohráli 2:4.
12.9.Zápas byl pomalý a ospalý, hodnotil předehrávku Ludevít GrmelaBLA - POL 1:1, 15.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Ve středeční předehrávce 15. kola divize se fotbalistům FK Blansko nepodařilo navázat na vítězství v Mutěnicích a doma pouze remizovali s Polnou 1:1. Trenér Ludevít Grmela nebyl kromě výsledku spokojen ani s tempem utkání.
12.9.Zápas s Pelhřimovem byl odloženBLA - PEL 2:0, 6.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vinou nepříznivých klimatických podmínek a silně podmáčenému trávníku na stadionu na Údolní se zítřejší mistrovské utkání 6. kola divize D mezi FK Blansko a FK Pelhřimov hrát nebude.
13.9.Pernica vládne ligovým obráncům. Ale se svými výkony spokojený neníBoris HasaJ a b l o n e c / B l a n s k o - Už čtyři stoperské dvojice v šesti úvodních kolech vystřídal trenér Šilhavý v základní sestavě fotbalistů prvoligového Jablonce. Jedno jméno je ale konstantní: blanenský odchovanec Luděk Pernica, který odehrál plný počet 540 minut.
14.9.Vedení ocenilo další legendyBLA - POL 1:1, 15.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Vedení FK Blansko o poločasové přestávce středečního mistrovského utkání A týmu proti Slavoji Polná pokračovalo v oceňování klubových legend z řad Metry a ČKD Blansko v rámci 10 letého výročí od založení FK Blansko, který vznikl spojením těchto klubů.
15.9.Mladší dorost získal premiérový bod, zařídil ho kapitán ŠtudentPEL - BLA 2:2, 6.kolo | David Bednář/Boris HasaP e l h ř i m o v / B l a n s k o - Mladší dorostenci v sobotu na hřišti Pelhřimova získali premiérový bod v nové sezóně. V rámci 6. kola divize zde uhráli remízu 2:2, o obě branky se postaral kapitán Dominik Študent.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu