1

Novinky

Poslední domácí třetiligová bitva, Blansko hostí na Údolní Velké Meziříčí

30.05.2017
B l a n s k o - Naposledy v sezóně 2016/17 se před vlastními diváky představí fotbalisté A týmu FK Blansko. V rámci předehrávky 29. kola Fortuna Moravskoslezské ligy hostí svěřenci trenéra Zbořila zítra od 18:00 7. celek tabulky FC Velké Meziříčí.

Napsali o nás: Blanenští fotbalisté vylepšili své sestupové konto. Těsnou výhrou

30.05.2017
B l a n s k o - Ani druhé jarní vítězství fotbalistům Blanska z bláta nepomůže. Sestupový ortel blanenských fotbalistů je podepsán již několik kol, ale jejich aktuální forma dokládá, že tomu tak být nemuselo. V předposledním domácím utkání navázali na minulé vysoké vítězství nad Otrokovicemi těsnou výhrou 1:0 se Sigmou Olomouc B.

Sestřih z vítězného utkání se Sigmou Olomouc B a vítězný pokřik

28.05.2017
B l a n s k o - Sestřih důležitých momentů z utkání 27. kola Fortuna Moravskoslezské ligy FK Blansko - SK Sigma Olomouc B, včetně vítězného pokřiku.

Jen jsem slíznul smetanu, říká autor vítězný branky Jindřich Stehlík

28.05.2017
B l a n s k o - Na hrotu útoku odvedl spoustu černé práce, za což byl ve 26. minutě odměněn. Útočník Jindřich Stehlík se v pozápasovém hodnocení ohlédl za rozhodujícím momentem utkání se Sigmou B a rovněž za dosavadním průběhem jarní části sezóny.

Byla to sakra dobrá práce, říká po výhře nad Sigmou B trenér Zbořil

28.05.2017
B l a n s k o - Poctivým výkonem, který přinesl výhru nad druhým týmem tabulky se před vlastními fanoušky prezentovali fotbalisté A týmu FK Blansko. Jejich práci ocenil i trenér Zbyněk Zbořil, který po utkání rozebral také hlavní příčiny sestupu a nastínil plány pro nadcházející soutěžní ročník.

Blansko po kvalitním výkonu porazilo rezervu Sigmy, přesto po roce opouští třetí ligu

28.05.2017
B l a n s k o - Solidní formu z posledního období potvrdili v domácím prostředí proti druhému celku tabulky fotbalisté A týmu FK Blansko. Díky brance Jindřicha Stehlíka porazili rezervu Sigmy Olomouc 1:0, výsledky jejich konkurentů však znamenají po roce pád do divize.

Dorostenci slaví divizní titul!

27.05.2017
B l a n s k o - Již před třemi týdny oslavili divizní titul mladší dorostenci FK Blansko. Dnes se k nim přidali jejich starší kolegové, kteří dopoledne zvítězili ve Velkém Meziříčí a dvě kola před koncem soutěže mají na prvním místě nedostižný sedmibodový náskok na Svratku Brno. Gratulujeme!

Pozor změna: Poslední domácí zápas proti Velkému Meziříčí sehraje A tým již ve středu

27.05.2017
B l a n s k o - Ke změně v termínové listině došlo u A týmu FK Blansko. Poslední domácí zápas sezóny 2016/17 proti Velkému Meziříčí bude odehrán již tuto středu 31. 5. 2017 od 18:00. K této změně došlo na základě dohody obou klubů.

Předposlední domácí zápas, Blansko hostí rezervu Sigmy Olomouc

25.05.2017
B l a n s k o - Předposlední domácí utkání sezóny 2016/17 odehrají o nadcházejícím víkendu fotbalisté A týmu FK Blansko. V rámci 27. kola Fortuna Moravskoslezské ligy bude soupeřem svěřenců trenéra Zbyňka Zbořila SK Sigma Olomouc B, která v tabulce figuruje na 2. místě.

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska prohráli v Hulíně. Rozhodl už nástup Spartaku

22.05.2017
H u l í n / B l a n s k o - Pokud budou z Fortuna Moravskoslezské ligy sestupovat tři týmy, což se rýsuje, pak je osud blanenských fotbalistů zpečetěn. Na třináctou Třebíč ztrácejí deset bodů a tři kola před koncem ji tedy už nemohou dohonit.Teoretickou naději na záchranu by udržel vítězný úspěch v Hulíně, ale zázrak se nekonal. Na půdě tradičního účastníka MSFL svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila prohráli 0:3.

Udělali jsme přesný opak, komentoval nevydařený úvod Jakub Šplíchal

22.05.2017
H u l í n / B l a n s k o - Ani důsledný apel jejich trenéra směrem k začátku utkání nepomohl. Blanenští inkasovali v Hulíně dvě braky již v úvodních deseti minutách. O příčinách porážky mluvil po utkání obránce Jakub Šplíchal.

Mrzí mě, že nedáme vůbec nic, hodnotil prohru v Hulíně trenér Zbořil

22.05.2017
H u l í n / B l a n s k o - Přestože jeho svěřenci nezvládli úvod utkání v Hulíně, což bylo hlavní příčinou jejich porážky, mrzely trenéra Zbořila neproměněné šance ve druhém poločase. I díky nim Blansko neskórovalo a podlehlo svému soupeři 0:3.

Nepovedený vstup stál Blansko zápas, v Hulíně prohrálo 3:0

20.05.2017
H u l í n / B l a n s k o - Nepovedený začátek zapříčinil porážku fotbalistů A týmu FK Blansko v rámci 26. kola Fortuna Moravskoslezské ligy. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila již po deseti minutých hry prohrávali v Hulíně 2:0. Domácí stačili v prvním poločase skórovat ještě jednou a po pěti zápasech tak ukončili bodovou sérii Blanska.

Napsali o nás: Trenér blanenských fotbalistů Zbořil potvrdil ztráty. Musí povolat dorostence

20.05.2017
B l a n s k o - První jarní vítězství fotbalisty Blanska a jejich fanoušky potěšilo, ale vrásky na čele kouče Zbořila zůstaly.

Předposlední venkovní zápas, Blansko se představí v Hulíně

20.05.2017
B l a n s k o - Předposlední utkání na hřišti soupeře v této sezóně odehrají v rámci 26. kola Fortuna Moravskoslezské ligy fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila se dnes od 17:00 představí v Hulíně proti místnímu Spartaku, který v tabulce okupuje 8. místo.