2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B r n o / B l a n s k o - Také ve čtvrtém přípravném utkání, hraném na umělé trávě VÚT Brno, se svěřenci trenéra Ivana Študenta radovali z vítězství. O něm rozhodli již v prvním poločase, který se odehrál za jejich stálé převahy.

UT, VÚT Brno , 9. března 2014, TJ Slavoj Vyšehrad - FK Blansko B

TJ Slavoj Vyšehrad

0:2

Poločas: 0:2
Branky: 25. vlastní, 34. Kopecký

Utkání se především v prvním poločase hrálo za stálé převahy B týmu. Vedení se ujali Blanenští ve 25. min. po zdařilé kombinační akci, na jejímž konci si míč do branky dopravil vlastní hráč - 0:1. Druhou branku přidal ve 34. min. povedenou střelou Tomáš Kopecký - 0:2.

Po přestávce se hra mírně vyrovnala. Blansko i tak předvedlo několik kombinančních akcí, které však díky horší finální fázi končily těsně před pokutovým územím.

Další přípravné utkání sehrají fotbalisté FK Blansko B v sobotu 15. března od 17:30, kdy na umělé trávě VÚT Brno přivítají vedoucí celek okresního přeboru Černou Horu.