2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - V chladném počasí a proti velmi dobře připravenému soupeři nastoupili blanenští hráči v nedělním odpoledni na půdě Ždírce. Domácí se hned zkraje utkání dostali do vedení, pak však hosté zaveleli k obratu a dlouho drželi vedení 1:2. V 70. minutě srovnal domácí Klimeš a vypadalo to, že remíza je pro Ždírecké velmi blízko. 87. minuta a gól Jiřího Hušky jim však možnou radost z bodu proti lídrovi soutěže vzala. Toto vítězství znamenalo pro Blansko jediné - s předstihem zajištění divizní titul a postup do MSFL.

24. kolo , 12. května 2019, Tatran Ždírec nad Doubravu - FK Blansko

Tatran Ždírec nad Doubravu

2:3

Poločas: 1:2
Branky: 2. a 70. Klimeš - 13. Bednář, 24. Traore, 87. Huška
Osobní tresty: ŽK: 60. Klimeš, 84. Novotný P., Novotný J. (po utkání) - 56. Štrombach
Doba hry: 45+1, 45+1