03.06.2019  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Poslední domácí zápasy sezóny jsou tady! Muži dnes přivítají Nové Sady, dorostenci se ve středu utkají se Sigmou

B l a n s k o - Poslední domácí zápasy probíhající fotbalové sezóny 2018/2019 čekají na blanenské muže a dorostence v tomto pracovním týdnu. Muži hrají své utkání již dnes od 17:30 hod. na Údolní proti olomouckým Novým Sadům. Dorostenci se představí zítra odpoledne, kdy na stejném stadionu přivítají mužstva Sigmy Olomouc "B".

Muži již mají za sebou titulové oslavy po pátečním utkání s Havlíčkovým Brodem, který porazili 5:0. Dnes je čeká soupeř podobných kvalit ze spodní poloviny tabulky, jenž stále bojuje o záchranu v soutěži a do utkání dá jistě všechnu energii. V posledním vzájemném utkání, hraném na začátku listopadu vyhrálo Blansko přesvědčivě na půdě soupeře 7:0. Uvidíme, zda se podobného výsledku dočkáme i v Blansku.

Dorostenci se porvou o jedny z posledních bodů se silnou Sigmou Olomouc "B". Ve středu odpoledne se nejprve představí mladší dorost, který bude sbírat cenné zkušenosti proti nabitému mužstvu soupeře. V zápase staršího dorostu bychom si přáli vidět vyrovnaný a pohledný duel 4. se 3. týmem tabulky. Starty zápasů ve 13:45 a 16:00.