K r o m ě ř í ž - Ani na třetí pokus nedokázali svěřenci Zbyňka Zbořila porazit soupeře na jeho hřišti. V Kroměříži Blansko remizovalo 0:0 a seskočilo na druhou příčku za první Sigmu Olomouc.

6. kolo , 7. září 2019, SK Hanácká Slavia Kroměříž - FK Blansko

SK Hanácká Slavia Kroměříž

Žluté karty: 58. Buchta (BLA).
Rozhodčí: Vostřejž – Vejtasa, Černý.

Kofroň – Šmerda, Zabadil, Hloch, Jeleček – Cupák, Mlčoch (60. Marchuk), Machálek (74. Pančochář), Matoušek (C), Fládr (46. Chytil) – Kovář.

Doležal - Ilko (77.Minx), Huška, Štrbák, Sedlo - Buchta - Žák (64.Přerovský), Kopičár (88.Paděra), Šulek, Urbančok (46.Schwendt) - Štrombach (71.Tulaydan)

Velmi slabou diváckou návštěvu nepoznamenalo jen počasí, ale také televizní přenos reprezentačního týmu proti Kosovu. Diváci, kteří třetiligový zápas navštívili, se nakonec nedočkali žádné branky a v podstatě ani žádné vyložené šance. Několik náznaků šancí či vzruchu před brankou vždy úspěšně vyřešily obranné řady. Ve druhé půli měli domácí více ze hry a jejich pojetí se blížilo jistému tlaku na branku soupeře, ale bez již zmíněného efektu.

Blansko tak kleslo po sobotním zápase na druhou pozici za vedoucí Sigmu Olomouc.