2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - Poslední zápas před odjezdem na soustředění Blansko proti béčku Zbrojovky Brno zvládlo a zvítězilo 5:3. Hattrickem se na výhře podílel Haris Harba.

přip , 8. února 2020, FK Blansko - FC Zbrojovka Brno B

5:3

FC Zbrojovka Brno B

Branky: Harba 3, Štrombach, vlastní hosté.

Blansko mělo výborný vstup do duelu s béčkem exligové Zbrojovky. Již v desáté minutě si při rychlém přečíslění srazil míč do sítě hostující Sedlák. Blansko pokračovalo v aktivní hře a toho dokázal využít Štrombach, jenž dostal míč za Marka. Vedení o tři branky Blansku nestačilo a ještě do poločasu jej o dvě branky navýšilo. O oba zásahy se postaral Haris Harba.

Ve druhé půli Blansko polevilo a toho dokázala Zbrojovka využít a snížila postupně na 4:3, což se pochopitelně fanouškům v Blansku příliš nelíbilo a tak velice radostně přijali třetí gól Harby, jenž navýšil na 5:3.