B l a n s k o - Blanenští fotbalisté ani ve čtvrtém přípravném duelu nezaváhali a v letošní přípravě zatím nepoznali hořkost porážky. Oba góly Blanska zaznamenal Tomáš Duba.

přátelské utkání , 10. června 2020, MFK Vyškov - FK Blansko

MFK Vyškov

Góly: 14. Křivánek - 25. a 44. Duba.
Rozhodčí: Řezníček - Antoníček, Kolář

Spurný – Oulehla, Pluháček, Krejčí, Řezník – Němeček, Langer, Moučka, Jambor – Nieslanik, Křivánek. Střídali: Hanuš, Jean, Stephan

I. Poločas: Strelčík - Sukup, Huška, Buchta, Sedlo - Ilko, Kopičár, Harba, Mihálik, Přerovský - Duba.
II. poločas: Maňák - Feik, Štrbák, Mezlík, Kropáček - Minx, Lahodný, Tulaydan, Bartolomeu - Fabuš, Holiš.