11.09.2009  |  Boris Hasa

Lukáš Dvořáček ukončil hostování

B L A N S K O - O jednoho hráče je chudší soupiska fotbalistů FK APOS Blansko. Po vzájemné dohodě s vedením klubu ukončil ofenzivní záložník Lukáš Dvořáček (1988) své hostování v našem klubu z 1. FC Brno.

Lukáš se poprvé v blanenském dresu objevil 6. října 2007 v utkání proti Konici, které skončilo bezbrankovou remízou. Rychlý a důrazný záložník si okamžitě vydobil místo v základní sestavě a byl jedním z tahounů mužstva. Na jaře roku 2008 se v utkání s ČAFC Židenicemi, které skončilo opět 0:0, zranil. Trable s kolenem vyřešil po konci sezóny operací. Celou minulou sezónu pak strávil pouze v roli diváka. Na začátku letošní sezóny se pozvolna pokoušel dostat do bývalé formy. Jeho další štací je tým FC Slovan Rosice, kde působí v Blansku známý Jan Pšikal.