2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B l a n s k o - Fotbalisté FK APOS Blansko prohráli také ve svém druhém utkání v rámci zimního turnaje v Líšni. Tentokrát svěřenci trenéra Kuglera jen těsně nestačili na divizní Vyškov.

Rozhodčí: Chabiča

Průběh utkání byl vyrovnaný. Ve 12. min. poprvé ohrozili branku Vyškova Blanenští, když se po centru Jarůška napálil odražený míč technickou střelou těsně vedle pravé tyče Šíp. V 17. min. mohl skórovat Vyškov, za již překonaného Bednáře však zaskočil jeden z obránců a míč odkopl do bezpečí.

Ve 27. min. se Vyškov ujal vedení, když se po standardní situaci Hodináře ve vápně nejlépe zorientoval obránce Polášek a poslal míč za Bednářova záda - 1:0.

Blansko bylo blízko k vyrovnání těsně před přestávkou, když Oulehla připravil ideální střeleckou pozici pro Crháka, jehož střela orazítkovala břevno.

Po změně stran se Vyškovu podařilo z první útočné akce skórovat, když si útočník Lička udělal prostor a střelou z 20 metrů překonal Jurana - 2:0.

Ve 47. min. se po centru Šípa probil k hlavičce Crhák, mířil však těsně nad. V 59. min. poslal Vašák míč Hanslovu, jeho střelu ze střední vzdálenosti brankář Vyškova pokryl. Za tři minuty se již Blanenští dočkali. Po výborné spolupráci Sedláčka a Bubeníčka poslal druhý jmenovaný centr do vápna a důrazný Crhák se hlavou nemýlil - 2:1.

Blansko převzalo otěže utkání zcela do svých rukou. V 70. min. mířil aktivní Sedláček po sebevědomém průniku do boční sítě. Územní převahu se však již svěřencům trenéra Kuglera ve vyrovnání přetavit nepodařilo, jako poslední zakončoval v 77. min. nad Šplíchal. Při hře vabank pak v 79. min. chytil 100% šanci Hradila skvěle Juran