12.02.2013  |  Vedení FK Blansko

Zemřel Josef Šplíchal

B l a n s k o - S hlubokým zármutkem oznamuje všem příznivcům blanenského fotbalu, že v sobotu 9. 2. 2013 zemřel ve věku 50 let bývalý funkcionář našeho klubu pan Josef Šplíchal.

Ing. Josef Šplíchal byl od roku 2004 členem prvního výkonného výboru FK Blansko, v němž pracoval jako hospodář. V roce 2007 byl jako člen vedení u postupu A týmu do divize. O rok později v historicky jediné sezóně Blanska v MSFL pomáhal během podzimní části jako lékař A mužstva. V sezóně 2010/2011 byl vedoucím týmu staršího dorostu, který postoupil do divizní soutěže.

Vedení klubu jménem všech členů FK Blansko vyjadřuje blízké rodině a všem pozůstalým upřímnou soustrast.