B l a n s k o - V anketě fotbalista OFS Blansko za rok 2012 skončil těsně pod vrcholem. Záložník Michal Šenk byl v roce 2012 jedním z klíčových hráčů sestavy FK Blansko. I díky jeho brankám a přihrávkám je náš klub na prvním místě.
V anketě fotbalista OFS Blansko jsi skončil na druhém místě. Jaké máš pocity ze svého umístění?

Pocity mám určitě moc dobré. Loni jsem skončil na 9. místě, letos na druhém, což je velký skok. Mám ze svého umístění velkou radost.

Dá se říci, že tvé umístění koresponduje s umístěním Blanska, které bylo loni po podzimu v krajském přeboru až páté?

Je to tak. Rok 2012 byl pro náš tým úspěšný, co se týká výsledků a bodového zisku. I mně se vcelku dařilo. Je jen škoda, že jsme to na jaře nedotáhli k postupu.

Jak celkově hodnotíš letošní vyhlašování fotbalisty okresu?

Určitě to byl moc příjemný večer s povedeným programem. Myslím, že všichni se pobavili a byli spokojeni. Jen mě mrzí, že nebyl vyhodnocen pan Jarůšek za to, co pro Blansko udělal v době, kdy odešel pan Kugler.

Už bylo avizováno, že na jaře oblékneš dres Slovanu Rosice. Jak budeš vzpomínat na poslední rok a půl v Blansku?

Blansku můžu jen a jen poděkovat, protože mě vytáhlo z Kotvrdovic, kde jsem hrál III. třídu. Hodně bych chtěl poděkovat trenéru Kuglerovi, který toho pro mě udělal strašně moc. Tohoto člověka si opravdu hodně vážím. Na Blansko tedy budou vzpomínky jen dobré, poskládal se tu dobrý tým, navíc jsme byli výborná parta. Věřím tomu, že kluci jaro dotáhnou do úspěšného konce a vybojují postup do divize. Myslím si, že takovému městu, jako je Blansko, divize sluší.