B l a n s k o - Na středečním tréninku fotbalistů FK Blansko se objevil hráč juniorského týmu Zbrojovky Brno Ondřej Ullmann. 20letý útočník byl po jeho skončení plný pozitivních dojmů a projevil zájem v klubu působit. Nyní čeká jednání o jeho příchodu vedení Blanska se Zbrojovkou.
Jak došlo k prvnímu kontaktu mezi tebou a Blanskem?

Volal mi pan trenér Hajský, zda bych neměl zájem zahrát si v Blansku divizi. Byl jsem touto nabídkou potěšen.

V juniorce Zbrojovky si letos prozatím naskakoval do hry jako střídající hráč. V tomto ohledu by bylo tvé působení v Blansku s možností hrát divizi určitě přínosem.

Přesně tak. Důležitá je herní praxe. Jsem opravdu rád, že ta možnost se tu naskytla. Mohu hrát celé zápasy a ukázat, co ve mě je.

V jaké fázi je tvůj eventuální přesun do našeho klubu?

Dnes jsem byl na prvním tréninku. Kluci mě přijali velmi dobře, trénink mě bavil. Dojmy mám zatím hodně pozitivní.
S trenérem jsme se dohodli, že náš zájem je oboustranný. Věřím, že je vše na dobré cestě a kluby se domluví mezi sebou. Mělo by se jednat o půlroční hostování. Navíc bydlím v Šebrově, takže i z tohoto pohledu je pro mě Blansko ideální řešení.

Už jsi zjišťoval nějaké informace o Blansku?

Vím, jak si doposud v divizi vedlo. Porazilo Rosice a remizovalo v Bystrci. Ted sice dvakrát prohrálo, což je škoda, ale na nováčka jsou zatím výsledky dobré.

Znáš některé hráče ze stávajícího kádru?

Ano, z Lipůvky se znám s Honzou Pospíšilem, kde jsem působil a ze vzájemných utkání si ještě pamatuji na Honzu Trtílka, který ještě tehdy hrával za Ráječko. Ostatní kluky sice neznám, ale určitě rychle poznám.

Jsi útočník, takže diváci by od tebe jistě očekávali hlavně góly. Jsi na to připravený?

Samozřejmě s tím počítám a pevně věřím, že to splním.

Ondřej Ullmann
post: útočník