B l a n s k o - Již v pěti přípravných utkáních se museli fotbalisté FK APOS Blansko obejít bez svého kapitána Tomáše Klevety. Tomu v utkání s Líšni protihráč bolestivě nakopl lýtko, se kterým již měl blanenský záložník dříve potíže.
Momentálně jsi ve stavu zraněných. Co přesně máš za zranění?

Měl jsem natržený lýtkový sval a navíc se mi tam dostal zánět. Pevně věřím, že už to bude dobré.

Kdy k osudnému okamžiku došlo?

Stalo se to v utkání s Líšní. Ve druhém poločase mě protihráč kopl do lýtka zrovna když jsem na té noze stál. Hned jsem ucítil píchnutí, zápas jsem dohrál, ale pak už jsem se na tu nohu nemohl postavit. Chtěl bych jít příští úterý na trénink a vyzkoušet, zda budu moci běhat.

Jak hodnotíš vystoupení týmu na zimním turnaji v Líšni?

S turnajem v Líšni jsem spokojen. Bylo potřeba, aby jsme se trošku sehráli a zjistili, jak bude vypadat sestava na jaro.

Který hráč z příchozích je podle tebe zatím největším přínosem, případně kdo tě svými výkony mile překvapil?

Nechtěl bych někoho jmenovat konkrétně. Jsem rád, že všichni kluci, kteří do zimního turnaje zasáhli ukázali, že budou platní a zapadli do mužstva.

O víkendu začaly jarní boje o divizní body. Překvapil tě nějaký výsledek?

Výsledky jsou vcelku na první kolo odpovídající, nic mě nepřekvapilo.

Na jaké umístění podle tebe současný blanenský kádr má?

Doufám, že máme na udržení divize, ale bude to hodně náročný. Musí se nám hlavně vyhýbat zranění.

Děkujeme za rozhovor.