B l a n s k o - K příležitosti 10 let od založení fotbalového klubu FK Blansko bude v sobotu 27. září od 14:00 sehráno na stadionu na Údolní exhibiční utkání starých gard ČKD Blansko a Metry Blansko. Záštitu nad utkáním převzal Ing. Jiří Crha, předseda FK Blansko a místostarosta města Blansko.
Pod vedením trenérů Ivana Študenta, Jaromíra Nováka a vedoucího týmu Františka Fialy se můžete v dresu ČKD Blansko těšit na tyto hráče: Josef Chuděj, Ladislav Maier, Miloš Jarůšek a jeho synové Hynek a David, Karel Jarůšek, Alexandr Malits st. a jeho synové Alexandr a Michal, Zdeněk Kleveta a jeho syn Tomáš, Václav a Josef Kotlánovi, Antonín Juřica, Jan Kopenec, Josef Mokrý, Petr Vašíček, Miloš Vašák, Vlastimil Pícha, Tomáš Antal, Marcel Gargoš, Dušan Zelený, Michal Brázda a další.

V dresu odvěkého rivala Metry Blansko pod vedením trenéra Ctibora Malíka, asistenta Karla Ťoupka a manažerů mužstva pánů Emila Zuzáka a Jiřího Pokoje st. nastoupí tito hráči: Svatopluk Pokorný, Jiří Syrový, Miroslav Vymazal, Alois Špaček, Jindřich Štrajt, Milan Ševčík, Jan Ruml, Jaroslav Málek, Miroslav Knies, Zdeněk Nehyba, Zdeněk Veselý, František Šindelka, Radomír Linkenseder, Martin Smolík, Roman Šindelka, Jan Konečný, Jaroslav Kuběna, Pavel Borek, Jiří Opatřil, Libor Dvořáček, Ivo Černý, Martin Kunc, Miroslav Koňařík, Pavel Helán, Milan Dobiášek a další.

Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit pan Jaroslav Kříž, jeho asistenty budou pánové Ferdinand Zouhar a Miroslav Nejezchleb.

Srdečně zveme všechny příznivce fotbalu na toto nezapomenutelné derby.

Vedení FK Blansko.

Utkání starých gard Metry Blansko a ČKD Blansko se hraje v sobotu 27. září od 14:00 na stadionu na Údolní.