B r n o / B l a n s k o - Úvodní přípravné utkání mají za sebou hráči farmářského klubu Sokol Bořitov. Svěřenci trenéra Radka Sedláčka prohráli na umělé trávě VUT Brno s účastníkem krajského přeboru Kuřimí 1:3.
sobota 14. 2. 2015, 13:00, UT VUT Brno
FC Kuřim - Sokol Bořitov 3:1 (0:0)
Branka:
M. Beneš
Sestava: Němec - Málek, Mokrý, Jelínek, Machorek - A. Vašák - Svoboda, Zouhar, M. Beneš - Knies - Bezděk
Náhradníci: Modrák, P. Beneš
Trenér: Radek Sedláček

Hodnocení trenéra

„Po třítýdenním nabírání fyzické kondice jsme v sobotu sehráli první přípravné utkání na umělé trávě VUT Brno proti týmu z Kuřimi. K utkání jsme nastoupili v kombinované sestavě z hráčů A i B mužstva. V utkání určitě byla vidět kvalita našeho soupeře, ale také naše nerozehranost a práce s míčem, i když toho si kluci zatím na trénincích moc neužili. I přesto jsme dokázali v první půli se soupeřem držet krok a je jen škoda, že v naší hře bylo až moc nepřesností, které nás připravily hlavně o spoustu sil. Ve druhé půli jsme udělali změny v sestavě, ale také několik chyb, které dokázal soupeř potrestat. Na první branku jsme ještě dokázali odpovědět, ale to bylo bohužel vše. V několika momentech nás podržel Filip Němec. I tak můžeme být s prvním utkáním spokojeni. Dostali šanci se předvést hráči, kteří nebyli stálými členy áčka, ale chodí poctivě trénovat. Čeká nás ještě spousta práce. Věřím, že náš herní projev půjde postupně nahoru.“

Další přípravné zápasy

neděle 22. 2. 2015, 12:30, UT Nordic Brno