B l a n s k o - Proti Spartě Brno zaznamenal jedinou branku v zápase a celkově již pátou na podzim. Útočník Jan Karásek se podobně jako celý tým včas probudil a věří v blahodárné účinky jednobrankového vítězství.
„Je to pro nás psychická vzpruha. Jsem rád za tři body a že jsme se zase chytli. V tabulce se držíme ve středu, takže je to dobré,“ oddechl si Karásek.

Blanenský útočník vstřelil již v 8. min. jedinou branku utkání a celkově již svoji pátou na podzim. „Byla to rychlá akce, kdy jsem dostal balón do uličky, střílel jsem křížem a padlo to tam. Vytvořili jsme si i další šance a soupeře jsme naopak do žádné nepustili. Hráli jsme dobře, výsledek si pohlídali, jen škoda, že jsme nepřidali více gólů,“ mrzelo blanenského útočníka.

Blansko v závěru Divize čeká trio soupeřů ze špice tabulky v pořadí Hodonín, Třebíč, Velké Meziříčí. „Teď máme 17 bodů a držíme se uprostřed tabulky. I kdybychom dá se říct nic moc neuhráli, tak na jaro to je slušná výchozí pozice. Věřím, že alespoň 20 bodů uděláme a střed tabulky si pohlídáme.

Realizační tým od minulého úterka rozšířil zkušený trenér Tibor Duda, který v minulosti působil například v Poštorné či v Bystrci. „Určitě je to dobrý impulz pro celé mužstvo. On nás vede na trénincích, je vidět, že toho dáváme víc i já se k tomu přiznám. Tibor je kvalitní trenér a já věřím, že tréninky budou lepší a ten impulz bude znát,“ dodal Karásek.

Celý rozhovor s Janem Karáskem si můžete poslechnout zde: http://www.fkblansko.cz/archiv_audio.asp?...