B l a n s k o - Tak už se konečně dočkáme! Po odloženém prvním jarním kole moravskoslezských soutěží budou blanenská družstva mužů a dorostenců poprvé v akci. Podrobnosti v článku níže...
Dorostenci se představí v sobotu 24. března na umělé trávě na Mlýnské proti Spartě Brno. Začátek staršího dorostu je v 10:15 hod. Muže čeká už v sobotu výjezd do Jihlavy , kde se od 13 hodin střetnou se Starou Říší na umělé trávě v ulici Na Stoupkách.

Naposledy se blanenské A-mužstvo utkalo se Starou Říší v podzimní části. Psalo se 19. srpna 2017, kdy náš tým v rámci 3. soutěžního kola Moravskoslezské divize D podlehl na domácí půdě soupeři z Vysočiny 0:3 . Staré Říši patří v divizní tabulce 6. místo se ziskem 23 bodů. 13 těchto bodů získali jejich hráči na venkovních hřištích, tudíž domácí prostředí jim tolik do karet nehraje. Jak už bylo zmíněno, bude se hrát na neutrální půdě v Jihlavě, což by mohlo alespoň psychicky pomoci blanenským hráčům. Z venkovních utkání totiž doposud přivezli pouhé 4 body z celkových 15. Momentálně jim patří 13. příčka.

Starší a mladší dorostenci se naposledy představili v Moravskoslezské dorostenecké divizi proti Spartě Brno rovněž 19. srpna 2017. V utkáních na jejich půdě zvítězili starší 3:0 , mladší remizovali 0:0 . Motivace tyto výsledky zopakovat či navýšit na domácím hřišti je tak jistě velká. Staršímu dorostu patří po podzimní části 1. příčka s náskokem 9 bodů před Jihlavou B a Svratkou Brno. Mladší dorost se nachází na 3. pozici. Na první Hodonín ztrácí pouhé dva body.

Zveme všechny příznivce blanenského fotbalu na domácí dorostenecká utkání. Začátky zápasů v 10:15 a 12:30 hod.