B l a n s k o - Na postu trenéra mladšího dorostu dochází ke změně. Trenéra Josefa Šmaka, který tým vedl v podzimní části, nahradí zkušený lodivod Jiří Pokoj starší. Ten se k dorostu vrací po půlroční přestávce.
Jiří Pokoj vedl na jaře minulé sezóny v divizi D starší dorost, který skončil na 4. místě tabulky s dvoubodovou ztrátou na druhý 1. SK Pelhřimov. V létě se rozhodl na postu trenéra skončit. Pod jeho rukama prošlo nespočet kvalitních hráčů, které zkušený trenér během své kariéry vedl. V posledním období to byly hráči, kteří v sezóně 2010/2011 vybojovali historický postup dorostu do divize a v současné době tvoří páteř A týmu. Jména jako David Juran, Jakub Šplíchal, Tomáš Zouhar, Tomáš Jarůšek či Jan Trtílek již dobře znají nejen blanenští příznivci.

„Trenér Šmak již v průběhu podzimu avizoval, že u týmu mladšího dorostu bude končit. Jsme velice rádi, že se trenér Pokoj rozhodl tým převzít. Touto cestou chci panu Šmakovi za jeho práci poděkovat a panu Pokojovi přeji mnoho úspěchů,“ dodal k celé záležitosti sekretář mládeže Hynek Jarůšek.

Staronovým asistentem Jiřího Pokoje st. bude Stanislav Skalický. Pod vedením tohoto realizačního týmu již mladší dorost absolvoval sobotní trénink v hale učiliště Metry Blansko.