B l a n s k o - Pestrý program čeká o nadcházejícím víkendu týmy FK APOS Blansko. Přípravné zápasy čekají A mužstvo, starší a mladší dorost. Přípravky si ověří svoji formu na domácích turnajích konaných v hale TJ ČKD Blansko.
A mužstvo si bude chtít v Líšni napravit reputaci po posledním ostudném výsledku se Zbrojovkou B. Tentokrát je čeká půlmistr divize SK ROSTEX Vyškov. „Soupeř je velmi kvalitní a zápas tak bude dobrou konfrontací pro naše kluky. Máme co napravovat. Mužstvo pracuje na trénincích poctivě. Doufám, že to přeneseme i do zápasu,“ poznamenal trenér Tomáš Šenk.

Starší dorostence čeká v neděli v rámci 4. kola Artézia Cupu souboj s domácími Boskovicemi. Ještě před tím však dopoledne také na umělé trávě v Boskovicích sehrají přátelské utkání mladší dorostenci s dorosteneckým týmem Kunštátu.

Kdo chce raději fotbal sledovat v pohodlnějším prostředí, může v sobotu zavítat na dva turnaje přípravek, které se konají v hale TJ ČKD Blansko. Nejprve od 8:30 startuje turnaj přípravek ročníku 2002, kterého se zúčastní týmy AFK Letovice, Sokol Černá Hora, Sokol Lipovec, MKZ Rájec-Jestřebí a pořádající FK APOS Blansko. Od 13:00 poté změří síly přípravky ročníku 2000. Zde se představí celky FC Svratka Brno, FC Ivančice, AFK Tišnov, TJ TATRAN St. Lískovec a FK APOS Blansko.

Přehled víkendových utkání:
sobota 12. února, 13:00
4. kolo zimního turnaje v Líšni (UT Líšeň)
SK ROSTEX Vyškov - FK APOS Blansko

neděle 13. února, 9:30
FK APOS Blansko ml. dor. - FK Kunštát dor.

neděle 13. února, 13:00
4. kolo Artézia Cupu (UT Boskovice)
FC Boskovice A - FK APOS Blansko st. dor.