B l a n s k o - V sobotu 2. února od 13 hodin sehrají naši muži první přátelské utkání na domácí půdě. Soupeřem jim na Mlýnské budou Boskovice, se kterými se pravidelně v těchto přípravných duelech utkávají. Jaký podzim prožil okresní rival?
A-tým FC Boskovice prožil velmi úspěšný podzim. Mužsto pod vedením trenéra Martínka zvítězilo v deseti případech, tříkrát remizovalo a pouze dvakrát prohrálo. Díky těmto skvělým výsledkům se nachází na prvním místě tabulky krajského přeboru Jihomoravského kraje. Před druhými Mutěnicemi si Boskovičtí drží těsný náskok tří bodů.

Poslední vzájemné utkání bylo sehráno 14. července 2018 na Mlýnské, kdy se z vítězství radovali Blanenští v poměru 2:1. V zimní přípravě se naposledy tyto týmy utkaly pro změnu na boskovické umělé trávě, a to 17. února 2018. Tehdy skončilo utkání vysokou remízou 5:5.

Dorostenci:

Aby toho nebylo málo, v neděli pak čekají první přáteláky na starší a mladší dorostence. Starší se utkají od 10 hodin s A-týmem Kunštátu, mladší pak od 12 hodin sehrají duel s dorostem Kunštátu. Vše znovu na Mlýnské.

Tímto zveme všechny fanoušky blanenského fotbalu na první domácí přípravná utkání v roce 2019!