B l a n s k o - Předseda FK Blansko Ing. Jiří Crha Vás srdečně zve na poslední mistrovské utkání A týmu v letošním ročníku divize D.
Vážené fanynky, vážení fanoušci FK Blansko

náš A tým čeká v sobotu poslední mistrovský zápas v rámci právě vrcholící sezóny. V jarní části mužstvo pod vedením trenéra Kuglera získalo ve 12 utkáních 15 bodů a opustilo sestupovou příčku, na níž se tým po podzimu nacházel. Uhájení současné pozice a tudíž udržení se v divizi D i pro příští ročník však bude v posledních dvou kolech ještě velmi náročné. V derniéře před vlastními diváky nás navíc čeká soupeř z nejtěžších. Na stadion na Údolní totiž přijede ambiciózní celek z Nového Města na Moravě, SFK Vrchovina, který usiluje o 2. místo v tabulce. V jarní části prohráli svěřenci trenéra Štukhejla pouze jedno utkání a uspět budou chtít jistě i v Blansku.

Chtěl jsem Vás touto cestou srdečně pozvat na sobotní poslední domácí mistrovský zápas letošní divizní sezóny, který má výkop v sobotu 6. června v 16:30. Přijďte podpořit naše hráče v co nejhojnějším počtu. Vaši podporu budou velmi potřebovat! Jménem jejich, svým i celého vedení klubu Vám za ni děkuji.

Ing. Jiří Crha
předseda FK Blansko