B l a n s k o - Netradičně v pátek v 15:30 hod. bude sehráno závěrečné přípravné utkání mužů Blanska před vypuknutím jarní části Moravskoslezské divize D. Soupeřem domácích bude Vrchovina, která momentálně působí v MSFL. Poprvé v sezóně se Blanenští představí na přírodní trávě na stadionu na Údolní ulici.
Poslední vzájemné utkání mezi těmito dvěma soupeři se odehrálo 28. dubna 2018 právě na Údolní, přičemž dopadlo vítězně pro soupeře z Vysočiny v poměru 2:1. Uvidíme, zda domácí, i když jde "jen" o přípravné utkání, hostům porážku oplatí a dobře se nabudí do začátku jarní části sezóny.

Dorostence čeká generálka na Moravskoslezskou dorosteneckou ligu v sobotu. Na Mlýnské se utkají s Hodonínem, který okupuje přední příčky v Moravskoslezské dorostenecké divizi. Půjde tak o velmi zajímavé duely pro obě kategorie. Starší dorost začíná v 10, mladší poté ve 12 hodin.