B l a n s k o - Tuto sobotu 22. srpna od 16:30 sehrají fotbalisté FK Blansko mistrovské utkání 3. kola divize D proti Slovanu Rosice. Již proti Přerovu se sešla i přes velké horko výborná návštěva 576 diváků. Věříme, že proti Rosicím zaplníte stadion na Údolní ještě v hojnějším počtu.
Abyste vy diváci měli ke sledování utkání v rámci současných možností klubu co nejlepší podmínky, sešla se včera před tréninkem na stadionu na Údolní trojice hráčů A mužstva ve složení Petr Šíp, Jan Trtílek, Robin Buchta. Ta během dvou hodin kompletně uklidila prostory k sezení na tribuně, což obnášelo mimojiné vysbírání nedopalků od cigaret, všech odpadků, zametení a v poslední řadě vyčištění všech laviček.

I když naše tribuna nepatří mezi ty nejmodernější, věříme, že ji v sobotu zaplníte do posledního místa a vytvoříte podobně příjemnou atmosféru jako v prvním utkání proti Přerovu. Pojďme si společně v sobotu užít odpolední fotbal na Údolní. Zároveň touto cestou doufáme, že pořádek na tribuně vydrží co nejdéle. Zda se tomu tak stane určíte v sobotu vy sami.

Těšíme se naviděnou na Údolní.

Hráči A mužstva FK Blansko

Pozvánka na utkání s Rosicemi