Ptejte se Radim Bubeníček

Obránce, kapitán a zároveň asistent trenéra Radim Bubeníček v FK Blansko působí výjma půlroční pauzy na jaře roku 2010 již čtyři roky. Za tu dobu si vybojoval zásluhou spolehlivých výkonů a výborné tréninkové morálce stabilní místo na pravém okraji obrany. Kromě povinností v našem klubu zvládá také dobře svoji trenérskou úlohu v prvoligové Zbrojovce Brno. Zajímají vás jeho názory na dění nejen v našem klubu. V offline rozhovoru se můžete Radima ptát na co chcete. Otázky můžete pokládat do pátku 20. července. Odpovědi budou zveřejněny po následujícím víkendu.

Copyright © 2007-2024 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu