24. kolo , 18. května 2013, FK Blansko - AFC Humpolec

AFC Humpolec

Branky: Kratochvíl 2

„Mužstvo Humpolce přijelo pouze s deviti hráči. I když to měla být pro nás výhoda, opak byl pravdou. Přestože celý zápas jsme měli výraznou převahu a soupeř se dostal na dostřel snad pětkrát za celý zápas, tak naše útočné akce končili před šestnáckou, kde jsme nebyli schopni nic vymyslet. Po průměrném až podprůměrném výkonů některých hráčů se nám podařilo nakonec dát dvě branky. Když vynechám brankáře, který je jistotou, tak pouze O. Blažek a Kratochvíl svým výkonen převyšovali ostatní hráče a měli hlavní podíl na tom, že jsme vyhráli,“ řekl po utkání trenér Jiří Pokoj starší.