1

9. kolo , 19. října 2013, FC Kyjov 1919 o.s. - FK Blansko

FC Kyjov 1919 o.s.

0:0

V Kyjově hráli starší žáci o udržení kontaktu s vedoucím duem Svratka – Veselí. V prvním poločase se hrál fotbal plný nepřesností a chyb na obou stranách.

Hráči Blanska byli nebezpeční v úvodních patnácti minutách, kdy si také vytvořily dvě dobré příležitosti ke skórování. Domácí postupně hru vyrovnali a v závěru měli také oni šanci, ale Holíka nepřekonali.

Druhý poločas se již odehrál zcela v režii hráčů Blanska. Domácí se jen bránili a k ohrožení naší brány se prakticky nedostali. Postupně si kluci vytvořili 100% šance, ale Gansukh, několikrát Ševčík a Gregor je neproměnili a tak bohužel utkání skončilo bezbrankovou remízou, která je vzhledem k vývoji utkání pro nás hodně málo.

Zaváhání budou moci kluci odčinit v sobotu 26. 10., kdy na domácím hřišti na Údolní hostí od 10:45 poslední tým tabulky Vojkovice.