přátelské utkání , 22. března 2016, FC Zbrojovka Brno juniorka - FK Blansko

FC Zbrojovka Brno juniorka

Branky: 10. a 30. Sokol, 3. O. Vintr O., 27. M. Vintr, 86. Koláčný - 35. Schneider, 88. Juran
Rozhodčí: Chabiča - Vejtasa, Lenfeld

Mrázek - Praks, Gajić, Jovanović, Krejčíř (46. Bednář) - Sokol, Koláčný (46. Zukal), Zoubele (60. Koláčný), Sedláček - M. Vintr (46. Pospíšil), O. Vintr (60. M. Vintr)
Trenér: Richard Dostálek

Prosecký - Gromský, Koláček (46. Müller), F. Blažek, Šplíchal - Kratochvíl, Schneider (46. Nečas) - Jarůšek, Trtílek (68. Juran), Flachs - P. Švancara (40. Chloupek)
Trenér: Zbyněk Zbořil

Trenér Zbořil dal mimo jiné příležitost hráčům, kteří v zápase proti Rosicím do hry nezasáhli. Soupeř již po půlhodině hry vedl 4:0, šance Švancary a Blažka naopak branku nepřinesly. Po faulu na Jiřího Kratochvíla snížil z trestného kopu František Schneider. Druhý poločas už Blansko pozorněji bránilo a vyráželo k nebezpečným protiútokům. Jeden z nich v závěru po přihrávce Petra Gromského zakončil David Juran, který nastoupil na postu hrotového útočníka.