11. kolo , 16. října 2010, FK Blansko B - FK Drnovice

Trubák - Hanskut, Klimeš, Janíček T., Rajtšlégr - Cupal P., Cupal J., Jelínek Mir. (C), Antal - Pernica, Svoboda (62. Majer)
Náhradníci: Klügl, Vašák, Majer, Pištělka
Vedoucí mužstva: Petr Ševčík

Brtníček - Fober, Jelínek P., Kollár, Slezák - Kroutilík, Ignačák (C), Švanda (87. Novotný), Farkaš (55. Jelínek Mich.) - Jakeš, Kábele (83. Lecián)
Náhradníci: Jelínek Mich., Novotný, Lecián
Trenér: Oldřich Jelínek

B tým nastoupil do utkání proti zkušenému soupeři a aktuálnímu lídrovi 1. B třídy, skupiny A Drnovicím oslaben. Trenéru Šenkovi se z nejrůznějších důvodů omluvilo 5 hráčů ze základní sestavy.

První poločas divákům příliš mnoho zajímavých momentů nenabídl. Až ve 23. min. musel brankář Blanska Trubák pacifikovat hlavičku po standardní situaci. Ve 39. min. neudržel drnovický brankář Brtníček míč, po následném závaru nakonec Petr Cupal hostující branku přestřelil. Drnovice byly mnohem produktivnější. Z jediné přímé střely na branku je ve 41. min. poslal do vedení David Kroutilík, který z hranice velkého vápna míč přesně zakroutil k levé tyči Trubákovy branky - 0:1.

Ani po změně stran se obraz hry nezměnil. Drnovičtí velmi pozorně vyplňovali prostory na vlastní polovině a Blansko toho příliš nedovolili. Ojedinělá šance na vyrovnání přišla v 70. min., kdy dorostenec Majer, který poprvé naskočil v mužské kategorii velmi dobře udržel míč ve vápně, následná bomba Jelínka však letěla nad. V 88. min. opět po Majerově centru neodhadl situaci brankář Brtníček, Jelínkovu přízemní střelu však obránci včas odvrátili. Poté se ještě ve vápně dostal míč ke Klimešovi, kterému se však zakončit nepodařilo, stejně jako Janu Cupalovi a tak i po závěrečném hvizdu zůstalo skóre stejné jako po prvním poločase.