17.07.2013  |  Boris Hasa

Blansko na úvod přípravy remizovalo s Kuřimí

K u ř i m / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko remizovali v úvodním utkání letní přípravy na divizní sezónu 2013/14 s účastníkem krajského přeboru Kuřimí 2:2, když na jejich poločasové vedení 0:2 odpověděli domácí zásluhou Karáska a Jandy.

přát., Kuřim, středa 17.7.2013, 18:00
2FC Kuřim
2FK Blansko
Sestava:
1. poločas: F. Němec - Z. Mucha, Bubeníček, Vágner, O. Skoupý - Pospíšil, T. Zouhar, Horáček, Müller - Nečas, Školař
2. poločas: Švancara - Gromský, Bubeníček, Skoupý, Stehlík - Sedláček, Hepp, Horáček, Müller - Jarůšek, Buchta
Trenér: Mgr. Jiří Hajský