2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko svoje čtvrté přípravné utkání v rámci probíhající zimní přípravy herně ani výsledkově nezvládli. Na umělé trávě v Bohunicích prohráli svěřenci kouče Hajského s domácím Tatranem jednoznačně 5:0.

přátelské utkání , 9. února 2013, TJ Tatran Bohunice - FK Blansko

TJ Tatran Bohunice

5:0

Poločas: 3:0
Rozhodčí: Denev

Blansko se proti soupeři, který po podzimu okupuje s 18 body 12. místo tabulky divize D, herně téměr neprosadilo.

Bohunice od začátku vyrukovaly s aktivním presinkem, se kterým si Blanenští nevěděli rady. Navíc již po 12. minutách vedly 2:0, když nejprve v 8. min. po přízemní přihrávce z levé strany skóroval domácí útočník z bezprostřední blízkosti.

Ve zmíněné 12. min. Juran zklikvidoval střelu z podobné vzdálenosti jako při gólové situaci, po následném rohovém kopu však blanenský brankář kapituloval, to se domácí prosadili po výstavní střele zpoza vápna.

Třetí branka padla ve 32. min. a bylo jako vejce vejci podobná té první.

Blanenští ohrozili branku Bohunic v prvním poločase pouze dvakrát. Se zakončením Zouhara po standardce Pokorného si domácí brankář poradil, Jarůškova hlavička po Hanslově přiťuknutí skončila nad.

Po změně stran domácí přidali ještě dvě branky. V 60. min. využil domácí útočník nedorozumění brankáře Jurana s Jarůškem, který si druhý poločas vyzkoušel post středního obránce.

Poslední branku Bohunic zaznamenal v 90. min. po rohovém kopu dvoumetrový obránce Stanislav Píšek.

O korekci výsledku se mohl v 73. min. postarat Gromský, který po rychlé kombinaci na jeden dotek prošel až do vápna, jeho přízemní střela však cíl nenašla.