2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B ř e c l a v / B l a n s k o - Fotbalistům A týmu FK Blansko se na venkovních hřištích nedaří. Ke dvěma vysokým zářijovým porážkám přidali svěřenci trenéra Martina Maši tu v Břeclavi v poměru 2:0. Jejich střelecký půst se na soupeřových stadionech natáhl na 345 minut.

Hrací doba: 45+0 ; 45+2

Junas - Hloch, Serafin, Netopilík (48. Nemec), Ulehla (76. Svízela), Fiala, Horčička, Musil, A. Smejkal, Ianosteac (C), Martinović
Náhradníci: Janči - Nemec, Vukić, Svízela, Šurkala, Hakala
Trenér: Bohumil Smrček

Záleský - Feik, Šplíchal (C), Bokůvka, Škrabal (83. R. Němec) - D. Šmerda, Závodný, M. Šmerda, Kratochvíl (73. Hladký) - Chloupek - Trtílek
Náhradníci: Veselý - Pačovský, R. Němec, Hladký, Imramovský
Trenér: Martin Maša

Po bezbrankovém prvním poločase se jako první prosadili domácí v 53. minutě po trefě TOMÁŠE HORČIČKY - 1:0. Definitivní podobu výsledku dal až ve druhé minutě nastaveného času střídající DOMINIK NEMEC - 2:0. Domácí se díky tříbodovému zisku posunuli v tabulce na 7. místo, Blansko zůstalo na 13. příčce s pouhým tříbodovým odstupem od poslední Třebíče.

V dalším domácím utkání hostí fotbalisté A týmu FK Blansko již v pátek 13. října od 15:30 druhý celek tabulky FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou.

Záznam z utkání

Fotogalerie

Další výsledky 10. kola Fortuna Moravskoslezské divize, skupiny D:

Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod 4:2 (1:0), Bzenec - Stará Říše 2:2 (2:1), Strání - Ždírec nad Doubravou 1:2 (1:1), Polná - Rosice 0:4 (0:1), Vrchovina - Tasovice 3:0 (2:0), Tišnov - Velká Bíteš 5:2 (3:1), Šumperk - Třebíč 3:1 (0:1)