H o d o n í n / B l a n s k o - V předkole poháru České pošty hráči FK Blansko překvapili v Hodoníně a vybojovali pohárový postup.

předkolo pohár ČP , 20. července 2014, FK Hodonín - FK Blansko

FK Hodonín

Branky: 2. Ondryáš - 17. a 32. Müller
ŽK: H. Maršálek, Kyselka - Juran
Rozhodčí: M. Gasnárek - J. Dohnálek, D. Polášek

Navrátil - H. Maršálek, Kyselka, Novotný - J. Maršálek (86. Petráš), Spazier, Šturma, Reška - Pecha (57. Jankůj) - Ondryáš, Polák (76. Adamec)
Trenér: Mario Rossi

Švancara - Buchta, Brychta (49. Semchuk), Müller, Pokorný - Jarůšek, T. Zouhar, R. Mokrý, Nečas - Trtílek, Juran
Náhradníci: Semchuk
Trenér: Radim Bubeníček

Důležité okamžiky

2. min. - Nečas zleva zakončuje těsně vedle pravé tyče.
2. min. - Po standardce domácích, propadený míč ve vápně - Ondryáš 1:0
6. min. - Lehce zraněného Horáčka střídá Pospíšil.
8. min. - Roh domácích, zakončuje Ondryáš těsně vedle.
15. min. - Centr Mokrého na volného Jurana, ten trefuje brankáře domácích.
16. min. - Standardka Pokorného zleva, domácí stěží odvrací na roh.
17. min. - Po rohovém kopu Pokorného zcela volný Müller srovnává na 1:1.
29. min. - Müller posílá do úniku Jarůška, ten centruje míč do šestnáctky na Nečase, akci zhatil svým zákrokem domácí brankář.
32. min. - Trtílek se uvolnil přes dva obránce, zařídil roh. Pokorný našel Müllera a ten hlavou zvyšuje na 1:2.
34. min. - Odražený míč ve velkém vápně míří ke Šturmovi, ten přestřeluje Švancarovu branku.
37. min. - Hráč domácích Polák se zprava řítí na Švancaru, který bravurně střelu kryje.
38. min. - Tentýž hráč zabíhá za naši obranu, branku těsně přestřeluje.
44. min. - Nejhezčí akce Blanenských - po narážečce s Jarůškem Zouhar nadýchaným centrem do vápna nacházi Jurana, který hlavou trefuje břevno. K odraženému míči se dostává Nečas a zakončuje do odkryté branky. Pro údajný ofsajd branka neplatí.

49. min. - Pro nevolnost Brichty střídá Semchuk Yuriy.
52. min. - Trtílek vybojoval roh, který zahrává Pokorný opět na Müllera. Ten domácí obrannou tvrz neprostřelil.
57. min. - Po ose Buchta - Trtílek, centr do vápna na Nečase, ten hlavou zakončuje těsně vedle.
58. min. - Kombinace ve středu hřiště Zouhara a Nečase, Trtílek střílí těsně nad.
60. min. - Výborný zákrok Švancary proti střele Ondryáše.
62. min. - Odražený míč z 25 metrů střílí z jedné domácí hráč Novotný, jistý zákrok našeho golmana.
63. min. - Nečas do uličky na Jarůška, který po samostatném úniku zprava těsně míjí vzdálenější tyč.
71. min. - Po spolupráci Jurana a Trtílka posledně jmenovaný z 11 metrů brankáře neprostřelil.
75. min. - Roh domácích, nebezpečnou střelu Novotného kryje Švancara.
78. min. - Jarůšek se uvolnil přes dva obránce, jeho centr Juran zakončuje tvrdou střelou do domácího obránce.