2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B l a n s k o - K dalšímu přátelskému utkání zajíždělo blanenské A-mužstvo do Boskovic, kde v sobotu dopoledne sehrálo gólově bohatý duel s domácím týmem.

přátelské utkání , 17. února 2018, FC Boskovice - Letovice - FK Blansko

FC Boskovice - Letovice

5:5

Poločas: 2:4
Branky: 10. a 67. Černý, 38. Novák, 51. Muller, 86. Havlíček - 33. Šplíchal, 37. a 62. Petřík, 42. a 44. Chloupek
Doba hry: 45+0, 45+0

V Boskovicích bylo v sobotu odehráno další přípravné utkání mužů pro jarní část sezóny. K dispozici nebyli Trtílek a Pšikal. Trenér tak mohl vyzkoušet možnosti širšího kádru i v jiném rozestavení. Diváci mohli být spokojení, k vidění byla spousta hezkých momentů i branek.

Do vedení šli domácí, kdy se po skrumáži nejlépe zorientoval Černý - 1:0. V 17. minutě Petřík předložil přesný míč Kratochvílovi, ale ten nedokázal 100% šanci využít. V 31. minutě domácí nastřelili tyč Záleského branky. Vyrovnání přišlo za dvě minuty, kdy Kratochvíl zahrál bezvadně přímý kop, který našel ve vápně Šplíchala, jenž svou šanci bezpečně proměnil - 1:1. V 37. minutě se prosadil hbitý Petřík, jenž zvýšil na 1:2. O minutu později po zaváhání obrany i našeho brankáře vyrovnává Novák na 2:2. 42. minuta nabídla krásnou akci z pravé strany blanenského týmu, kdy Šmerda předložil bezvadný míč Chloupkovi a ten zvýšil na 2:3. Minutu před poločasem přichází asi nejhezčí akce hostů. Z hloubky pole se na jeden kontakt přes Bártu, Bokůvku, Kratochvíla a Dvořáka dostal míč opět k Chloupkovi a ten bezpečně proměnil - 2:4.

Po přestávce přišel v 51. minutě lehký centr do našeho vápna. Bez reakce našich obránců snížil domácí Muller na 3:4. Dvě minuty nato domácí v obrovské šanci přestřelili branku Veselého. Svoji druhou branku přidal v 62. minutě Petřík, který se dobře zorientoval uvnitř vápna a zvýšil na 3:5 Domácí však vycítili své možnosti a v 67. minutě snížili. Prosadil se podruhé v utkání Černý - 4:5. 86. minuta přinesla vyrovnání. Svou šanci proměnil zkušený Havlíček - 5:5.