18.06.2013  |  Boris Hasa

Rezerva si devítkou s Ivanovicemi zajistila záchranu

B l a n s k o - V předposledním 26. kole 1. B třídy, skupiny A ukončela rezerva FK Blansko více než pětizápasový střelecký půst. Svěřenci trenéra Ctibora Malíka zničili poslední Ivanovice na Hané výsledkem 9:0 a slaví záchranu v soutěži.

26.kolo, neděle 16.6.2013, 16:30
9FK Blansko B
Sestava: Suchý - Mokrý, Hanskut, Kopecký, D. Juránek - Buchta, Nečas, A. Vašák, Beneš - Matuška, Jarůšek
střídali: Zavoral, M. Vašák ml., Sedláček
Trenér: Ctibor Malík
0FC Slovan Ivanovice na Hané
Branky: Nečas 4, Matuška 2, Beneš, Jarůšek, A. Vašák

Rezerva si v předposledním utkání sezóny zajistila účast v 1. B třídě, skupině A také pro soutěžní ročník 2013/2014. Svěřenci trenéra Ctibora Malíka deklasovali za úmorného vedra poslední Ivanovice na Hané 9:0 a to ještě několik šancí včetně penalty neproměnili. Střelecky se blýskl záložník Jan Nečas, který se trefil čtyřikrát.

V posledním utkání sezóny přivítá FK Blansko B Tatran Kohoutovice, v jehož sestavě hrají také zkušený Martin Janíček, který působil v Bystrci a asistent juniorky Zbrojovky Brno Daniel Břežný. Utkání se hraje díky kolizi s Memoriálem Miroslava Krabičky v sobotu 22. června od 16:30 na stadionu na Údolní.