03.04.2013  |  Petr Stupka/Boris Hasa

Starší dorost vybojoval v Otrokovicích remízu

B l a n s k o - Starší dorostenci FK Blansko v rámci 17. kola divize D sehráli utkání na půdě Viktorie Otrokovice. Po poločasovém vedení 1:0 nakonec svěřenci Petra Stupky uhráli remízu 2:2, když se o branky postarali Šafařík a v závěru Trávníček.

17.kolo, sobota 30.3.2013, 10:15
2FC Viktoria Otrokovice
Sestava: Němec - Šebela, Brichta, Daněk, Machorek - Šafařík, Horáček, Souček, Buchta - Trávníček, Keprt
Trenér: Petr Stupka
Branky: 37. Šafařík, 88. Trávníček

Utkání bylo sehráno na umělé trávě za příznivých klimatických podmínek (8°C, bez sněhových přeháněk).

Komentář trenéra Petra Stupky:
„K utkání jsme nastoupili s jedenácti zdravými hráči, sestavu jsme doplnili o mladší dorostence. Potěšilo mě, že všichni hráči odevzdali kvalitní výkon. Naši mírnou převahu jsme v prvním poločase korunovali brankou po rychlé akci Keprta a dorážce Šafaříka. Navíc jsme ještě nastřelili dvakrát tyč. Po změně stran se nám nejprve podařilo ustát tlak domácích, kteří nevyužili ani pokutový kop. Bohužel v 73. min. jsme neuhlídali rohový kop a Otrokovice srovnaly stav. V 80. min. navíc domácí po rychlém brejku dokonce skóre otočili. Po nastřelené tyčce už jsme se téměř smiřovali s porážkou. Nakonec se k nám přeci jen štěstí přiklonilo, když v 88. min. zapadl do domácí branky centr dobře hrajícího Trávníčka. Pro oba týmy je remíza zasloužená.“