17. kolo , 30. března 2013, FC Viktoria Otrokovice - FK Blansko

FC Viktoria Otrokovice

Branky: 37. Šafařík, 88. Trávníček

Utkání bylo sehráno na umělé trávě za příznivých klimatických podmínek (8°C, bez sněhových přeháněk).

Komentář trenéra Petra Stupky:
„K utkání jsme nastoupili s jedenácti zdravými hráči, sestavu jsme doplnili o mladší dorostence. Potěšilo mě, že všichni hráči odevzdali kvalitní výkon. Naši mírnou převahu jsme v prvním poločase korunovali brankou po rychlé akci Keprta a dorážce Šafaříka. Navíc jsme ještě nastřelili dvakrát tyč. Po změně stran se nám nejprve podařilo ustát tlak domácích, kteří nevyužili ani pokutový kop. Bohužel v 73. min. jsme neuhlídali rohový kop a Otrokovice srovnaly stav. V 80. min. navíc domácí po rychlém brejku dokonce skóre otočili. Po nastřelené tyčce už jsme se téměř smiřovali s porážkou. Nakonec se k nám přeci jen štěstí přiklonilo, když v 88. min. zapadl do domácí branky centr dobře hrajícího Trávníčka. Pro oba týmy je remíza zasloužená.“