22.04.2013  |  Petr Stupka/Boris Hasa

Starší dorost zavelel proti Velmezu k obratu po přestávce

B l a n s k o - Starší dorostenci v rámci 20. kola divize D po prohraném prvním poločase porazili celek Velkého Meziříčí díky brankách Dominika Michalíka, Marka Trávníčka a Robina Buchty 3:1.

20.kolo, sobota 20.4.2013, 10:15
Sestava: Němec - Brichta (63. Šebela), Daněk, Vágner, Machorek (85. Bawihung) - M. Zouhar, Michalík, Horáček - Šafařík (57. Buchta), Trávníček, Keprt (90. O. Blažek)
Trenér: Petr Stupka
1FC Velké Meziříčí
Branky: Michalík, Trávníček, Buchta

„S důrazným, silově a takticky připraveným soupeřem jsme od začátku bojovali. Jeho důraz nám činil problémy i díky němu se dostal do jednobrankového vedení. Do druhého poločasu jsme nastoupili bojovněji naladěni a po dalekonosné střele Michalíka jsme v 60. min. srovnali. Otřesenému soupeři zasadil v 69. min. další ránu Trávníček. Hosté se poté snažili srovnat, ale své šance neproměnili i díky výbornému výkonu brankáře Němce. Naše vítěství pečetil po chytré individuální akci Buchta. S nejkvalitnějším soupeřem jara jsme i díky zvýšené bojovnosti v prvním jarním domácím utkáním získali potřebné tři body,“ zhodnotil utkání trenér Petr Stupka.

Foto: Zdeněk Nevřela