15. kolo , 9. června 2013, FC Sparta Brno - FK Blansko

FC Sparta Brno

„Závěr sezóny se nám nedaří. Po vysoké porážce na Vrchovině 6:3 (2:3) se nám nevedlo ani u lídra soutěže Sparty Brno. Není velkou útěchou, že kluci bojovali a především v první poločase měli i víc příležitostí než domácí, když nastřelili tyč a břevno. Bohužel jsme vyhořeli v obrané činnosti, především při standardních situacích, protože jsme dostali pět branek po rohovém kopu. Kluci dřeli až do konce, ale výsledek je bohužel jednoznačný,“ zhodnotil utkání trenér Petr Stupka.