15.04.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost vyhrál na půdě Třebíče B

T ř e b í č / B l a n s k o - Mladší dorostenci také ve svém druhém mistrovském utkání na jaře nezaváhali a odvezli si ze hřiště celku HFK Třebíč B tři body za vítězství 2:1, když o branky se postarali Kratochvíl a O. Blažek.

19.kolo, neděle 14.4.2013, 12:30
1Horácký FK Třebíč B
Sestava: Matuška - Šíbl, O. Blažek, Zemach, Keprt - Maňoušek, Kratochvíl, Jabůrek, Loula - Vymazal, Semchuk
Náhradníci: Staňek, D. Zmeko, Študent, Šmerda
Trenér: Jiří Pokoj st.
Branky: Kratochvíl, O. Blažek

„Do zápasu jsme nastoupili bez tří nemocných hráčů - O. Zmeka, Vintra a Beránka. Všichni hráči včetně náhradníků podali výborný výkon a s týmem, který na jaře neprohrál, díky větší touze po vítězství zaslouženě vydřeli tři body,“ poznamenal k utkání trenér Jiří Pokoj starší.