30.04.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost v derby jednoznačně dominoval

B o s k o v i c e / B l a n s k o - Ve 21. kole divize D zavítali mladší dorostenci do Boskovic k okresnímu derby, v němž dominovali a dočkali se vysokého vítězství.

21.kolo, neděle 28.4.2013, 14:00
0FC Boskovice
Sestava: Matuška - Šíbl, O. Blažek, Zemach, Keprt - Vintr, Kratotochvíl, Jabůrek, Loula - Beránek, O. Zmeko
Náhradníci: Semchuk, Staněk, Vymazal, Manoušek, Študent, D. Zmeko
Trenér: Jiří Pokoj st.
Branky: Beránek 2, Loula, Jabůrek, Staněk, Vintr

„Prvních deset minut byla hra vyrovnaná. Zbytek zápasu se odehrával v naši režii. Ve druhém poločase domácí hráči fyzicky odpadávali a mimo vstřelené branky jsme si po pěkných kombinačních akcích vypracovali spoustu brankových šancí, které jsme neproměnili. Na závěr se dá říci, že ve slušně hraném utkání je výsledek pro domácí celkem přijatelný. Bylo vidět, že si všichni hráči z minulého zápasu vzali ponaučení, že nesmí podcenit žádný zápas ani proti papírově slabšímu soupeři. Za odvedený výkon chtěl bych všem hráčům poděkovat,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.