03.06.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost poprvé na jaře nebodoval, sérii přerušila Vrchovina

B l a n s k o - Děvět jarních utkání, devět vítězství. Tato skvostná série mladších dorostenců FK Blansko skončila v neděli na hřišti Vrchoviny, kde v rámci 26. kola divize D prohráli svěřenci Jiřího Pokoje staršího 3:4, když dohrávali bez vyloučeného Beránka.

26.kolo, neděle 2.6.2013, 13:15
4SFK Vrchovina
Sestava: Matuška - Šíbl, O. Blažek, Zemach, Maňoušek - Loula, Kratochvíl, Jabůrek, Vintr - Keprt, O. Zmeko
Náhradníci: Beránek, D. Zmeko, Študent, Staněk
Trenér: Jiří Pokoj st.
Branky: Kratochvíl 2, O. Zmeko
ČK: Beránek (Blansko)

„Zápas se hrál na podmáčeném hřišti. Z naší strany to bylo smolné utkání. Dá se říci, že celý zápas jsme byli lepší, ale štěstí se k nám otočilo zády. Domácí čtyřikrát vystřelili a dali čtyři branky. Nastřelili jsme dvakrát tyč a když už jsme brankáře překonali, stačil míč obránce vykopnout z prázdné branky. Navíc jsme další vyložené šance neproměnili. Záporem bylo dost přísné vyloučení Beránka, který svou akci chtěl dotáhnout dokonce a i zásluhou mokrého terenu se nechtěně srazil s brankářem, sportovně se mu omluvil. Ten ihned pokračoval ve hře a náš hráč, který neměl ani žlutou kartu, zklamaný opustil hřiště. Přesto, že jsme prohráli, mohli jsme hřiště opustit se vztyčenou hlavou, protože všichni hráči podali výborný výkon, přestože tři body se štěstím získali domácí,“ řekl po utkání trenér Jiří Pokoj starší.