30.04.2013  |  Josef Šmerda

Duel s Tišnovem byl za rozhodnutého stavu předčasně ukončen

Duel s Tišnovem byl za rozhodnutého stavu předčasně ukončen

B l a n s k o - V 15. kole krajského přeboru starší žáci nastoupili proti Tišnovu. Utkání bylo za stavu 5:0 ve prospěch Blanska předčasně ukončeno.

 
 
15.kolo, sobota 27.4.2013, 11:45
5FK Blansko
Sestava: Holík - Feik, Študent, Kakáč, Kala - Chroust, Šmerda, Moravec, Gregor - Dyunbold, D. Zmeko
Náhradníci: Kadlec, Šustr, Rumler
Trenér: Michal Šenkeřík
0AFK Tišnov
Poločas: 5:0
Branky: D. Zmeko 2, Šmerda 2, Kadlec
Utkání bylo ukončeno ve 28. minutě pro nedostatečný počet hráčů hostujícího mužstva.

Komentář k zápasu

K utkání hosté přijeli jen s pěti hráči starších žáků a tak museli sestavu doplnit mladšími. Tím bylo také o osudu utkání rozhodnuto už před výkopem.

Předpoklad se naplnil i na hřišti. Domácí se hned od úvodního hvizdu do soupeře pustili a postupně sázeli branky. Ve 2. a 7. min. D. Zmeko, v 11. min. Šmerda, v 15. min. znovu D. Zmeko, ke kterým se přidal 18. min. Kadlec.

Navíc brankář Holík ve 23. min. neproměnil pokutový kop. Další 100% šance hráči Blanska nedokázali využít. To asi bylo na trenéry Tišnova hodně a tak postupně stahovali svoje hráče ze hřiště. Ve 28. min. pak musel rozhodčí pro malý počet hráčů Tišnova utkání ukončit. O výsledku tak bude muset rozhodnou disciplinární komise.

Je zarážející, že se něco takového může stát v krajském přeboru. Tým Tišnova od úvodních utkání působí odevzdaně, ale aby nebyli schopni složit 11 hráčů je zarážející. Proč tuto soutěž vlastně hrají?

Nám nezbývá než se svědomitě připravit na další utkání, které sehrajeme v neděli na půdě Slovanu Brno a tam to bude určitě o něčem jiném!
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2019 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu