21. kolo , 8. června 2013, FK Blansko - FC Veselí nad Moravou

16:1

FC Veselí nad Moravou

Poločas: 8:0
Branky: Ševčík 6, Žáček 3, Němec 2, Kopřiva 2, Mlčoušek 2, Pačovský

Již od prvních minut se za pěkného počasí domácí zakously do soupeře. Ve 3. min. po kombinační hře obránce Pačovský našel volného Ševčíka a ten otevřel skóre - 1:0. Po rozehrání soupeře se míče zmocnil Němec, narazil si s Žáčkem s bylo to 2:0. Za další minutu vybojoval míč opět Němec, který pálil těsně mimo. Hra se poté mírně vyrovnala. Ve 13. min. dal zpětnou přihrávku na hranici vápna Mlčoušek a nabíhající Němec prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:0.

V 15. min. byl agilní Němec faulován, ale z přímého kopu nedal. V 16. min. střídající Buchta z vyložené šance neuspěl. I soupeř se osmělil a po rychlém protiútoku nastřelil tyč. V 19. min. zabojoval na pravém křídle Mlčoušek, nahrál Ševčíkovi, který zvýšil 5:0. Následné sólo Ševčika a jeho střelu gólman vyrazil na roh. Ve 22. min. Pačovský hledal až našel. Nabíhající Kopřiva důsledně sledoval míč, který prošel obranou a nedal brankáři šanci - 6:0.

Následně Ševčík ve středu pole získal míč, zatáhl do vápna, přihrál Žáčkovi a bylo to 7:0. Ve 30. min. Mlčoušek zakouzlil v pokutovém území a po třetí kličce nedal brankáři šanci - 8:0.

Krátce po poločase si Ševčík zpracoval míč a zavěsil - 9:0. Po rozehrávce z obrany našel Mlčoušek na druhé straně hřiště Žáčka a ten bez přípravy zakončil - 10:0. Ve 34. min. chyboval Sekanina a soupeř snížil na 10:1.

Poté si s obranou hostů pohrál Mlčoušek a zvýšil už na 11:1. Poté Mlčoušek zaúřadoval v obraně soupeře, našel Ševčíka a ten dal na 12:1. ve 43. min. se nádherným angličanem prezentoval běhavý Pačovský - 13:1. Ve 48. min. vybojoval míč Kopřiva a po spolupráci s Němcem a Ševčíkem upravil na 14:1 následně po přihrávce Němce skóroval Žáček - 15:1. Konečnou podobu výsledku dal Ševčík, který potrestal faul soupeře ve vápně a proměnil pokutový kop - 16:1.