20.08.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost zahájil sezónu suverénní výhrou v derby

B l a n s k o - Jednoznačným vítězstvím 7:0 nad rivalem z Boskovic vstoupili do nového ročníku divize D mladší dorostenci FK Blansko. Dvakrát se střelecky prosadil Vintr, po jedné brance přidali D. Zmeko, Maňoušek, Loula a Bílek a jedna branku si soupeř vstřelil sám.

2.kolo, sobota 17.8.2013, 12:30
Sestava: Matuška - Šíbl, Zemach, Bílek, Študent - Loula, Mareček, Psota, Keprt - Vintr, D. Zmeko
Náhradníci: Ráček, Maňoušek, Andrlík, Šamalík, Borek
Trenér: Jiří Pokoj st.
0FC Boskovice
Branka: 66. a 68. Vintr, 21. vlastní, 39. D. Zmeko, 58. Maňoušek, 71. Loula, 76. Bílek
ŽK: nikdo - L. Strya
Rozhodčí: Brach - Fojt, Váňa

„Po loňské úspěšné sezoně, kdy jsme obsadili třetí místo, nám vyšlo z mužstva sedm hráčů do staršího dorostu. Podařilo se nám však kádr vhodně doplnit. I když jsme proti Boskovicím nebyli kompletní a v naší hře ještě je co zlepšovat, měli jsme po celý zápas územní převahu. Mimo vstřelené branky jsme nastřelili dvakrát tyč a další stoprocentní šance zůstali nevyužity. Přesto jsme zaslouženě zvítězili,“ zhodnotil úvodní utkání nové sezóny trenér Jiří Pokoj starší.