26.08.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost vybojoval v Bystrci vítězství i v oslabení

B r n o / B l a n s k o - Mladší dorostenci v premiérovém venkovním utkání nové sezóny vybojovaly cenné tři body. Na hřišti Dosty Bystrc svěřenci trenéra Pokoje vedli, soupeř skóre srovnal, tři body nakonec i v oslabení získali Blanenští a po dvou kolech mají plný počet bodů.

3.kolo, sobota 24.8.2013, 12:30
2FC Dosta Bystrc-Kníničky
Sestava: Matuška - Šíbl, Zemach, Bílek, Študent - Maňoušek, Mareček, Psota, Keprt - Vintr, D. Zmeko
Náhradníci: Andrlík, Kala, Hubner, Borek
Trenér: Jiří Pokoj st.
Branky: Vintr, D. Zmeko, Študent

„Ve druhém kole jsme nastoupili proti mužstvu, které v prvním kole překvapivě vyhrálo v Bohunicích 3:0. Ty skončily v minulé sezoně na druhém místě o tři body před námi. Vstup do zápasu nám vyšel, když jsme již v 5. min proměnili druhou vyloženou šanci. Poté se nám podařilo vstřelit po pěkné akci druhý gól a další vyložené šance jsme nevyužili. Soupeř nás potrestal a snížil z pokutového kopu. Ve druhém poločase domácí po pěkné akci srovnali stav. Když nám ještě po druhé žluté kartě přísně vyloučil rozhodčí hráče dohrávali jsme v deseti. Kluci si sáhli až na dno svých sil. Nastřelili ještě břevno a vstřelili vítěznou branku. Naše vítězství považuji za zasloužené,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.