2. kolo , 31. srpna 2013, FC Moravský Krumlov - FK Blansko

FC Moravský Krumlov

2:2

Poločas: 1:2
Branky: Enkhbaatar 2

Hráči Blanska měli výborný vstup do utkání. Od úvodních minut byli jasně lepší a vypracovali si několik brankových příležitostí, které také Enkhbaatar v 5. a 15. min. proměnil.

V 18. min. Prudilovu ránu z 20 m domácí brankář jen s obtížemi vyrazil na roh. Ve 20. min. Šmerda nastřelil břevno a poté Přikryl střílel dvakrát z hranice pokutového území, ale branku netrefil. V závěru poločasu domácí přeci jenom vyrovnali hru a dokonce minutu před koncem poločasu snížili po standardní situaci na 1:2.

Ve druhém poločase bohužel hráči Blanska nezopakovali výkon z poločasu prvního. Sice měli územní převahu, ale bez vyložené šance. Domácí hrozili hlavně z brejků a jeden z nich také v 55. min. proměnili a srovnali na konečných 2:2.

V dalším utkání hostí starší žáci tým Kohoutovic, utkání se hraje v sobotu 7. 9. od 12:15 na stadionu na Údolní.